2016 İl Dışı Eskişehir (Erken ama)...

Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Okullar dolu gibi bu sene il dışına kaç kontenjan açılır bilmiyorum ama açılırsa merkez ilçeleri meslek liselerini yazacağım.
133 Tef. Atama zamanı 135-136 olur tahminin.

Eskişehirdeki arkadaşlar okul ve kontenjanlar hakkında bilgi verirlerse sevinirim...

Hocam buraya kimse yazmaz.. Tercih zamanı millet sus-pus olur. Puanı yüksek olan yazmaz ölü tercihinizle kalırsınız. Siz istediğiniz yeri yazın, pek dikkate almayın. inşallah istediğiniz okula gidersiniz.

dengem' Alıntı:
Hocam buraya kimse yazmaz.. Tercih zamanı millet sus-pus olur. Puanı yüksek olan yazmaz ölü tercihinizle kalırsınız. Siz istediğiniz yeri yazın, pek dikkate almayın. inşallah istediğiniz okula gidersiniz.
İnşallah teşekkür ederim hocam...

Gecen sene birakin meslek lisesini il disina merkezden hic okul acilmamisti. Ozur grubunda bi okul acilmisti. Merkezde meslek lisesinde acik yok. Hatta norm fazlasi var.

esesim26' Alıntı:
Gecen sene birakin meslek lisesini il disina merkezden hic okul acilmamisti. Ozur grubunda bi okul acilmisti. Merkezde meslek lisesinde acik yok. Hatta norm fazlasi var.

Ne yapalım bi umut. Bekliyoruz...

Eskişehirin Ankaraya en yakın ilçesi yada köylerini bilen var mı hızlı tren otobüs güzergahı olacak

Hızlı tren güzergahı istiyorsan Polatlı yazabilirsin... Ben Eskişehir'i yazmayı düşünüyorum bu sene açılırsa.. 150 puanım var..

Geri