2016 bilişim tayin

Kodla Büyü
umarım askerlik zorunlu hizmetden sayılırda bizde tayin istiyebiliriz 2-3 günde bir kanun teklifinin durumuna bakıyorum halen komisyonda komisyondanda çıkacağı yok gibi

A.K.D' Alıntı:
Zümrelerim bu yıl 3 yılım doluyor ama askerlikten dolayı tayin isteyemiyoruz..Şuan mecliste kanun değişikliği teklifi haziran a kadar onaylanırsa tayin isteyebiliriz...
Aynı durumda olan arkadaşlar sayfayı takip edin etkinlik yapalım hazirana yetişmesi için uğraşalım...

https://www.facebook.com/askerlikzorunluhizmet/

bende bu konuda sıkıntıdayım
benimle aynı gelenler hem tayin istiyor hem de daha çok puanı var

Birçoğumuz askerlikten müzdarip inşallah tez zamanda kanun geçerde tayin isteriz Arkadaşlar

only61' Alıntı:
muğlanın ilçelerine gidin hayatımın en güzel üç yılını yaşadım Dalaman'da...
kiralar uygun, meyve sebze ucuz, tatil bölgeleri ayaklarının altında, deniz kum güneş plaj ne ararsan var
dersten çıkıp ölüdeniz'ei marmarise, bodruma, bitez'e, fethiye'ye gidiyordum hey gidi günler..
insanlar rahat hava sıcak daha ne olsun?
e neden bırakıp geldiniz hocam bu kadar menmun kaldığınız bir yeri?

220 civarı tef . Geçen yıl puanların yüksek olmasının nedeni rotasyon. Önceki yıl açık olan bir okulu yazmadım. Yazsaydım gidiyordum. Geçen yıl yine açıktı yazdım gidemedim. Rotasyondan gittiğini tahmin ettiğim bir arkadaşımız 260 civarı bir puanla gitti. Ben Malatya istiyorum kaç yıldır ama iyi bir okul açılmıyor. Bakalım bu yıl nasıl olacak.

omd' Alıntı:
taxm' Alıntı:
fatih5506' Alıntı:
omd' Alıntı:
bu sene samsun isteyecek çokmuş :)

72 samsun. çok zor ama. belki çevreside olur.

Puaninizla samsun merkez zor ancak ilçesini düşünüyorsanız gelmemiz muhtemeldir.
72 puanla Vezirköprü taraflarına rahat yerleşilir. Diğer yerlerde de merkeze en uzak okullar büyük ihtimalle.

hocam cidden ağzınızdan bal damlıyor. samsun için olsun da :) şu an açık ne durumda ve kodlama muhabbeti ne kadar etkileyecek tam bir muamma..

Geri