2016 bilişim tayin

Kodla Büyü
Şu an 65 ama tayin isterken 71 olacak sanırım.
İstanbul
Kocaeli
Sakarya düşünüyorum :cry:

Hanımın tayini çıkarsa eş durumundan ege isteyebilirim. Eş durumuna kalırsak eylülde 89 puanla ege. Nasip olmazsa seneye 2 kişi birden ege illerini zorlarız inşallah. seneye haziranda 111 olacak puan .

muğlanın ilçelerine gidin hayatımın en güzel üç yılını yaşadım Dalaman'da...
kiralar uygun, meyve sebze ucuz, tatil bölgeleri ayaklarının altında, deniz kum güneş plaj ne ararsan var
dersten çıkıp ölüdeniz'ei marmarise, bodruma, bitez'e, fethiye'ye gidiyordum hey gidi günler..
insanlar rahat hava sıcak daha ne olsun?

sanırım bu yıl puanlar yine yüksek olacak bizim bölümde artık eskiler çoğaldı tabi.. kodlama müfredatı ile 7 8 ler zorunlu olmazsa ileriki yıllarda iş çok zor

Hocam artık puanlar çabuk yükseliyor.doğuda çoğu okul enaz 26 puan.4 5 senede 120 130 puan yapıyor...

.

Ekli dosyalar

• Atama.jpg
    Atama.jpg
    123.1 KB · Görüntüleme: 478
74. puan ile istanbulun herhangi bir yeri çıkar sanırım. Doğunun stresinden bunaldım artık :sleep:

2015 İl dışı
1 KAYSERİ/KOCASİNAN/Gazioğlu Ortaokulu 148 3677
2 KAYSERİ/KOCASİNAN/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 185 2418
3 KAYSERİ/MELİKGAZİ/Battalgazi Ortaokulu 150 2947
4 KAYSERİ/MELİKGAZİ/Vali Saffet Arıkan Bedük Ortaokulu 179 4037
5 KAYSERİ/MELİKGAZİ/Zenger-Güç Ortaokulu 128 3142
6 KAYSERİ/MELİKGAZİ/İbrahim Tennuri Ortaokulu 119 1757
7 KAYSERİ/KOCASİNAN/Erkilet General Emir Ortaokulu 110 1486
8 NEVŞEHİR/AVANOS/Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu 65 1486
9 NEVŞEHİR/AVANOS/Kalaba Kazım Karabekir Ortaokulu 67 1331
10 NEVŞEHİR/ACIGÖL/Tatlarin Ortaokulu 26 597
11 NEVŞEHİR/ACIGÖL/Acıgöl Halk Eğitim Merkezi 59 1486
12 NEVŞEHİR/DERİNKUYU/Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 54 1211
13 KAYSERİ/İNCESU/Ayfer İsmail Şahbaz Ortaokulu 105 2081
14 KAYSERİ/İNCESU/Vali Sabahattin Çakmakoğlu Ortaokulu 97 1484
15 KAYSERİ/DEVELİ/Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi --- ---
16 KAYSERİ/DEVELİ/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu --- ---
17 NİĞDE/MERKEZ/Halk Eğitim Merkezi 134 4759
18 NİĞDE/BOR/Halk Eğitim Merkezi 204 3851
19 KONYA/EREĞLİ/Konya Ereğli Halit Kalkan Ortaokulu 190 4226
20 KARAMAN/MERKEZ/Vali Hakkı Teke Ortaokulu 95 2764
21 KAYSERİ/DEVELİ/Şahmelik Ortaokulu 93 1486
22 KAYSERİ/DEVELİ/Sindelhöyük Fatih Ortaokulu 93 1486
23 YOZGAT/SORGUN/Ertuğrul Gazi Ortaokulu --- ---
24 YOZGAT/SORGUN/Feyzullah Bektaş Ortaokulu --- ---
25 YOZGAT/SORGUN/Belencumafakılı Ortaokulu --- ---
26 YOZGAT/SORGUN/Külhüyük Şehit Sait Özbek Ortaokulu --- ---
27 YOZGAT/MERKEZ/Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 92 2508
28 YOZGAT/MERKEZ/Yozgat Şehitler Fen Lisesi 123 3044
29 YOZGAT/MERKEZ/Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu --- ---
30 KIRŞEHİR/MUCUR/Mucur Şeyh Edebali Anadolu Lisesi 122 2766
31 KARAMAN/MERKEZ/Sudurağı Karaman Bey Ortaokulu 94 1416
32 KARAMAN/KAZIMKARABEKİR/Kazımkarabekir Ortaokulu 86 2375
33 KARAMAN/KAZIMKARABEKİR/Halk Eğitim Merkezi 44 1113
34 YOZGAT/SORGUN/Şehit Lokman Erkan Ortaokulu --- ---
35 YOZGAT/SORGUN/Araplı İmam-Hatip Ortaokulu --- ---
36 NEVŞEHİR/KOZAKLI/Kozaklı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu --- ---
37 NEVŞEHİR/KOZAKLI/Kozaklı Atatürk Ortaokulu --- ---
38 NEVŞEHİR/KOZAKLI/Kozaklı Halk Eğitim Merkezi --- ---
39 KAYSERİ/YEŞİLHİSAR/Hızır İlyas Ortaokulu 64 1757
40 NİĞDE/ÇİFTLİK/Çardak Ortaokulu --- ---

bu arada benden tef lilere tüyo çengelköy meslek lisesi 6 açık norm var. okulumuz yeni dönüşmüştür. çalışmayı seven arkadaşları bekleriz....

İstanbul ile ilgili sorularımın bir kısmını arkadaşlara yolladım.

Tayin isteyecek kişiler lab olayına dikkat ediyor mu Hâla merak ediyorum

hocam geçen seneki istanbul puanları benim tercihlerim içerisinde olanlar...

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    112.3 KB · Görüntüleme: 601
  • 2.JPG
    2.JPG
    102.3 KB · Görüntüleme: 600
SeA_' Alıntı:
Tayin isteyecek kişiler lab olayına dikkat ediyor mu Hâla merak ediyorum
MEB okulları açarken önce bilgisayar sınıfı olup da öğretmeni olmayan okulları açsa bizim böyle bir olaya dikkat etmemize gerek bile yok. İlk atandığım zaman labı olmayan bir belde okuluna atanmıştım. İlçede ilköğretim bazında tek bilişimci bendim. İlçe merkezinde çok güzel labı olan ama bakımsızlıktan kullanılmayan 2-3 tane okul vardı. Bu okullar varken bu okullara norm açmayan (o zamanlar ders zorunluydu) ama labı olmayan belde okuluna norm açan büyüklerimiz varken neye dikkat edeceğiz ki?

Hizmet puanında 10 haziran mı, 16 haziran mı yoksa tercih ettiğimiz gün mü baz alınıyor. 15 haziranda 112 puanım olacak. Açılırsa Düzce merkez düşünüyorum.

açık olur mu bilmem ama eşimiz de bilişimc olunca en az 2 açık olması gerekiyo bi yerde
çok büyük sıkıntı bu.
inşallah hayırlı yerler açılır.
+

parssan' Alıntı:
bu arada benden tef lilere tüyo çengelköy meslek lisesi 6 açık norm var. okulumuz yeni dönüşmüştür. çalışmayı seven arkadaşları bekleriz....

"çalışmayı seven arkadaşları bekleriz...." geleceğin müdür konuşması..... 20 yıllık tecrübem bu okuldan uzak durun derim ... siz çalışırsınız ya bölüm şefiniz eli arkasında gerim gerim gerilir ya da müdürünüz şube müdürü olur size de uykusuz gecelerinizin anıları kalır.

puanımı 120 filan sanıyordum ama 133müş ehe ankaraya çıkar mı ne dersiiniz? :) böteliyim bu arada

berk0102' Alıntı:
parssan' Alıntı:

"çalışmayı seven arkadaşları bekleriz...." geleceğin müdür konuşması..... 20 yıllık tecrübem bu okuldan uzak durun derim ... siz çalışırsınız ya bölüm şefiniz eli arkasında gerim gerim gerilir ya da müdürünüz şube müdürü olur size de uykusuz gecelerinizin anıları kalır.

merak etme müdür yardımcılığından dilim yandı... yöneticilikte gözüm yok....meslek öğretmenlerinin yöneticilik yapması akıl karı bi iş değil...

anlaşılan sende "hocam orada 8 saatten fazla koordinatörlük varmı" diyenlerdensin veya "birileri çalışırken nasıl iş yapmayayım kaçayım" diyenler densin...

ben işimden zevk alma derdindeyim. senin gibi yatayım derdinde değil.... yazarken bunu demek istemedim nazik söyleyeyim dedim.

açıkçası senin gibi düşünenler gelmesin..... bunu dedirtmeye çalışıyorsun...

1-Müdür ve müdür yardımcılarına böyle köle gibi hizmet etmekden nasıl bir zevk alıyorsunuz anlamıyorum. Tayinimiz çıkıp gittiğimiz okulllarda saçma sapan isteklerde bulunuyorlar sonra itiraz edince senden önceki bilgisayar öğretmeni her şeyi yapardı ama cevabını alınca ayrı bir sinir oluyorum. Köle ol...
2-Asıl yazın herkes tatilini yaparken bizleri gereksiz ve anlamsız yere kurs verenlere para kazandırmak için hizmet içi eğitim saçmalığına alırlarsa tam bir işkence olur
3-Hocam hiç uğraşma nerdeyse çevremde çoğu kişide aynı sorun var. Tamamen meb in beceriksizliğinden kaynaklanıyor. HAngi işi düzgün ki bu düzgün olsun. Olayda hiç bir torpil filan yok baya inceledim ama tamamen bir matematik bilgisi sıfır olan insanların hazırladı bir sınav görevlendirme sistemi mevcu...
4-umarım böte süprizi olmaz .... bu ülkede her türlü mantıksızlığı beklerim şahsen ..... o zaman tam bir hayal kırıklığı olur meslekçiler tayin konusunda resmen seç beğen al okul seçerler

bu ilk 4 tanesi mesajlarından ve diğer 50 mesajlarından anlaşılıyor ki bu meslekten nefret ediyorsun yapma kardeşim çalışanlar da senin gibiler yüzünden soğuyor meslekten...

Zümrelerim bu yıl 3 yılım doluyor ama askerlikten dolayı tayin isteyemiyoruz..Şuan mecliste kanun değişikliği teklifi haziran a kadar onaylanırsa tayin isteyebiliriz...
Aynı durumda olan arkadaşlar sayfayı takip edin etkinlik yapalım hazirana yetişmesi için uğraşalım...

https://www.facebook.com/askerlikzorunluhizmet/

Geri