2015000166 Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtım Kursu

Kodla Büyü
slaylarımı dikkate alalım yoksa videoları sonuna kadar izlemelimiyiz bitiren arkadas lar gerek var mı

bu ne laaaaannn ? eğitimmi yoksa sohbet mi heleki 2 . bölüm anlatanın bile canı sıkılmıs sankı karsısındakıne andersan masalları anlatıyor gıbı anlatıyor , 60 slayta yaklastım daha 1 gram olsun degerli bir bilgi göremedim :-1: :-1:

arkadaşlar soruların net yada diğer ortamlarda paylaşılması yasak. yasal sorumluluğu var. yoktan yere bu riske giremem. kimse girmez. Daha önce fatih güncelleme eğitimi alan arkadaşlar bilirler bunu. Sınava inanın zor değil. yoruma dayalı. slaytlara sadece bakarsanız 3-5 soru yaparsınız. ama itiraf edeyim ben kursun yarısından itibaren hiç dinlemedim. akıl yürütmeyle yaptım. 80 aldım. Mashal mcluana dikkat edin. önemli tarihlere dikkat edin. kolay gelsin.

kisnorbo' Alıntı:
arkadaşlar soruların net yada diğer ortamlarda paylaşılması yasak. yasal sorumluluğu var. yoktan yere bu riske giremem. kimse girmez. Daha önce fatih güncelleme eğitimi alan arkadaşlar bilirler bunu. Sınava inanın zor değil. yoruma dayalı. slaytlara sadece bakarsanız 3-5 soru yaparsınız. ama itiraf edeyim ben kursun yarısından itibaren hiç dinlemedim. akıl yürütmeyle yaptım. 80 aldım. Mashal mcluana dikkat edin. önemli tarihlere dikkat edin. kolay gelsin.

:+1:

şimdi geçtim :))) :puhaha: :puhaha:

hocam başvurun kabul edildimi mesaj geldi. geldiyse e hizmetiçi yaz. orada medya okuryazarığı diyo denedinmi orayı

Sisteme giremeyen arkadaşlar önce mebbis'e girip şifrelerini değiştirsin, sonra yeni şifreleriyle sisteme girmeye çalışsınlar. Ben problemi bu şekilde çözdüm.

rahmiulusoy' Alıntı:
Sisteme giremeyen arkadaşlar önce mebbis'e girip şifrelerini değiştirsin, sonra yeni şifreleriyle sisteme girmeye çalışsınlar. Ben problemi bu şekilde çözdüm.

Allah razı olsun ben de bu şekilde girdim şimdi

hocam 2.ci slaytı gecemıyorum 3 soru var ama hep %67 de takılıyorum bu nasıl bır ıs anlamadım

85 ile eğitim tamamlanmıştır :)

Cevapları istemeyin arkadaşlar. Hem yasal değil sonradan sıkıntı çıkabilir. hemde sorular zor değil rahatlıkla geçersiniz.

çok acil yardıma ihtiyacım var. 6. bölümde son sayfada değerlendirme yaparken şıklar üst üste geliyor ve bu yüzden sürekli yanlış çözmüş oluyorum soruları..sar baş yaptırıyor sistem. deliricem. bu başına gelipte aşan varmı? yoksa kursu geçemeyeceğim :(

soruyu kapattım gizlilikten dolayı. görmeniz açısından

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    73.8 KB · Görüntüleme: 585
bahhele' Alıntı:
çok acil yardıma ihtiyacım var. 6. bölümde son sayfada değerlendirme yaparken şıklar üst üste geliyor ve bu yüzden sürekli yanlış çözmüş oluyorum soruları..sar baş yaptırıyor sistem. deliricem. bu başına gelipte aşan varmı? yoksa kursu geçemeyeceğim :(

soruyu kapattım gizlilikten dolayı. görmeniz açısından
öyle bir hataya denk gelmedim hocam .... mozilla ile dene istersen.....

so nn sınav çok zor mu? Söyleyin ne olur? Adam gibi dinleyememiş olabilirim dersleri bölüm sonu soruları gibi mi?

redeemthepast' Alıntı:
so nn sınav çok zor mu? Söyleyin ne olur? Adam gibi dinleyememiş olabilirim dersleri bölüm sonu soruları gibi mi?

hocam kolay sınav..... 45 i rahat alırsın... ben 90 aldım.... soruları iyi oku ... çoğuna zaten rahat cevap verirsin

Ya şu prof. kadının sunumları acayip sıkıcı. Şahsen ben dinleyemedim hiç. Açtım, bekledim geçmesini.

Geri