2015000166 Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtım Kursu

Kodla Büyü
sisteme giremiyorum kabul etmiyor normal mebbis e giriyorum cıkıyorum ama burası kabul etmıyor

arkadaşlar şu an için eğitim açık, normal olarak mebbis şifreniz ile giriş yapıp kursu tamamlayabilirsiniz.

arkadaşlar günde bir video mu yoksa istediğimiz kadar izleyebiliyormuyuz. ilk eğitimi izledim fakat diğer eğitimlerin kilidi açılmadı sebep ne olabilir

bitmez bu eğitim :)
beklediğimden zor olacak gibi
2. derste elliden fazla sayfa var.
musara' Alıntı:
arkadaşlar günde bir video mu yoksa istediğimiz kadar izleyebiliyormuyuz. ilk eğitimi izledim fakat diğer eğitimlerin kilidi açılmadı sebep ne olabilir

istediğin gün istediğin kadar izlersin hocam yeterki son tarihe kadar eğitimi tamamla.
Bende ilk eğitim tamamlanır tamamlanmaz 2. si açıldı. eğitimin ana safyasındaki yenile butonunu tıklayın belki düzelir

tamamdır hallettim videoyu slaytları kendin ilerleterek izleyeceğiz. ilk açılan bölümde anadolu üniversitesinden bir eğitimcinin bölümünden izleyerek kabul etmiyor belli olmuştur.

Sayin hocam

Eğitimin ilk gününde bu türden sıkıntılar yaşanmaktadır. İlerleyen zaman diliminde sorun duzeltilmektedir

Eğitim süresi uzun olduğu icin diğer gunlerde de girisinizi yapip egitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Kolayliklar dilerim.

medyaya soru soruyorum-kendimi değerlendiriryorum kısmında 3 soru çıkıyor kafayı yicem neyi işaretlesen yanlış diyor.7 defa denedim.şıklar üst ste gelio 2 soruda c ile d şıkları üstüste gelmiş.cevaparı bilen var mı?

Sorular nasıl hocam paylaşma şansın varmı en çok hangi bölümden geliyor

Haydaaaaa millet bitti bile biz daha her iki adrestende giremedik.ne zaman cozulur bu.giren arkadaslara ozelden atsak kullanici adim ve sifremide bi baksalar son care bu artik

arkadaşlar soruların çoğunu mantıkla yaparsınız. moda da konuyu bilmeniz gerekmiyor fazla. geçme notu 45. tek sınav hakkınız var.

Geri