2015000053 FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGI

Kodla Büyü
suvari58' Alıntı:
Aşağıdaki SeekBar ilerleyip bitmeden bir sonraki derse geçemiyorsunuz,buna videolu derste dahil.
Hoş bişey değil tabi ki! Neden bekleyeyim ki!!!
Dikkatimi çekmemişti. Teşekkürler :+1:

Sabah kurs görünüyordu. bir kaç video ilerledim. şimdi baktım eğitim kaybolmuş. ne oldu anlamadım.

Eğitim bitti ama bitirme yüzdesi 50 görünüyor, neden acaba.... Bide dokümanlara giremiyorum, geçici bir hata oluştu diyor, siz girebiliyor musunuz....

ben öğlen girdim baktım eğitim açık. ilk sayfaya bakıp kapadım. sonra okulda yine açtım %50 dedi. hata mesajı verdi düzgün çıkış yapılamadı diye. sonra düzeldi. okulda biraz daha izledim. sonra kapadım . eve geldim. Aaaa. eğitim kaldırılmış gözükmüyor!!!

Değerli meslektaşlarım

Egitim süresinde bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum
Biraz daha sabirli olur ve bir kac gun beklerseniz sistemin duzelecegi ve derslerin akisinin saglanacagi kanaatini tasimaktayim

Basarilar

aydınDr' Alıntı:
Değerli meslektaşlarım

Egitim süresinde bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum
Biraz daha sabirli olur ve bir kac gun beklerseniz sistemin duzelecegi ve derslerin akisinin saglanacagi kanaatini tasimaktayim

Basarilar
hocam biz bekleriz o konuda sıkıntı yok. bazı arkadaşlar eğitime başladığını söyleyince acaba biz yanlış adresten mi giriyoruz veya atladığımız bir işlem mi var gibi sorular oluştu.

YAZEN' Alıntı:
Eğitim bitti ama bitirme yüzdesi 50 görünüyor, neden acaba.... Bide dokümanlara giremiyorum, geçici bir hata oluştu diyor, siz girebiliyor musunuz....

Yok ben de bitirdim ama %50. Dökümanlardan üç tanesinin linki doğru açılıyor. Diğerleri açılmıyor.

bu kursun sonunda güncelleme eğitiminde olduğu gibi sınav yok heralde. Benim sınavlarım menüsü altında görünmüyor da.

arkadaşlar bende açıldı. kursa başladım hepsini dinledim, bitirdim. sonuca baktım yüzde 50 de sabitlendi. ayrıca yaklaşık 2 saatimi aldı. eğitim aldığım süre de 1 dk 6 sn olarak gözüküyor. inşallah bu işkenceyi baştan başlatmazlar.

karinca_52' Alıntı:
sukrugaya' Alıntı:
2015000120 numaralı haziran için basvuru yaptım ama egitimler bana da eklenmiş :?:

bende öyle ama baktım açık bitirdim :)

tamam da listede adım yok benim seçilenler listesinde . ya diğer uzaktan eitimde de tekrar dolduruman gerekirse ne olacak ben doldurmayı dusunmuyorum .

bende durum bu.
hatta diğer güncelleme eğitimini bile %50 ye düşürdü :D

Ekli dosyalar

• 2015-05-13 08-59-34 Ekran görüntüsü.png
    2015-05-13 08-59-34 Ekran görüntüsü.png
    33.7 KB · Görüntüleme: 665
hakansia' Alıntı:
Sabah kurs görünüyordu. bir kaç video ilerledim. şimdi baktım eğitim kaybolmuş. ne oldu anlamadım.
MD42' Alıntı:
ben öğlen girdim baktım eğitim açık. ilk sayfaya bakıp kapadım. sonra okulda yine açtım %50 dedi. hata mesajı verdi düzgün çıkış yapılamadı diye. sonra düzeldi. okulda biraz daha izledim. sonra kapadım . eve geldim. Aaaa. eğitim kaldırılmış gözükmüyor!!!
MD42' Alıntı:
Bende açıkmıştı öğlen, ancak şu an gözükmüyor hiç
ommer' Alıntı:
bendeki eğitim kayboldu.
Eğitime girebilen varmı?

Aynen, görünen eğitimler şimdi görünmüyor. :eek: :eek: :eek:

arkadaşlar az önce yeğitek i aradım. Rukiye Orman'a bağlandım. hizmet içi eğitim sorumlusu fatih projesinde. dedim bana eğitim açılmıştı dün, bugün kaybolmuş diye. sordu siz mebbis den başvuru yaptınız ve onaylandı mı diye. evet dedim. tamam dedi T.C. Kimlik No istedi. sisteme giriş yapın size eğitim atayacağız dedi. bakalım

arkadaşlar dünkü eğitim bugün görünmüyor, acaba mebbisten başvurmadığım için mi kayboldu???

Geri