2015 yaz dönemi özür grubu Konyayı isteyecek arkadaşlar

Kodla Büyü

tefbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öncelikle herkese hayırlı olur inşallah. Malesef merkezde çok az boş yer var puanlarımızı ve istediğimiz yerleri yazarsak fikir sahibi olabiliriz. Benim 107 puanım var merkez ilçeleri isteyeceğim nasip olursa.

Hocam merkezde nerelerde açık varmış? 2 senedir Gonyadayim. Meslek liselerindeki bilişim bölümlerini kapatmaya ve/veya normlarini azaltmaya çalışıyorlar, haberiniz olsun...

adeministrator' Alıntı:
Hocam merkezde nerelerde açık varmış? 2 senedir Gonyadayim. Meslek liselerindeki bilişim bölümlerini kapatmaya ve/veya normlarini azaltmaya çalışıyorlar, haberiniz olsun...
İl içi atamalara bakılırsa merkez ilçelerde birer ikişer anca İhtiyaç vardır. Meslek liseleri zaten önemsiz bizim ülkemizde her yerde azaltıyorlar normu.

Yok hocam ben mayista il içi tayin istedim zorunlu hizmetimi tamamlamak için. İl dışından kimse gelmemiş muhtemel özür grubundan birisi gelir oda sizmi olursunuz başkasını olur bilemem :)

Tercih yapacak arkadaşlar kendilerini saklamasalar daha iyi olur meram ve Selçukluda 1'er karatay da 2 ortaokul boş görünüyor sadece hayırlısı artık.

İl içine başvuran 25 kişi var merkezde 4 ihtiyaç var Konya merkeze gelmek çok zor burada paylaşımda bulunursak fikir edinebiliriz ancak.

Geri