2015 Özür Grubu İlçe Seçimi

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar;

Kısmetse eşimin yanına İstanbul'a eş özrünü kullanarak tayin istemeyi düşünüyorum. Kılavuzda I. aşamada il ve ilçe seçimi yapılacaktır şeklinde bir ibare mevcut.Şimdi aklıma takılan bir soru;

a. Seçimi İSTANBUL/PENDİK diye yaptığımda sadece pendik ilçesi mi tercih listesi olarak açılıyor. ?
b. Seçmi İSTANBUL/MERKEZ şeklinde yaptığımda istanbulun tüm ilçeleri mi açılıyor. ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Saygılarımla

kardeş sen eşinin okul hangi ilçedeyse onu seçeceksin
ama zaten büyük şehirlerde her yeri açıyolar tercihlerde

Anladım hocam. Açmama gibi bir durumları yok değil mi. ? Yoksa var mı. ? Merak ettim. Şimdiden soru işaretlerini ortadan kaldırmak gerekiyor.

bu yaz il dışından tayin olan, şubat ayında özür grubundan il içi tayin isteyebilir mi?

ben manisa kırkağaçtayım eşim diyarbakır çınarda
eşim yanıma eş durumu isticek tercih yaparken bütün manisamı açılcak (manisa büyükşehir)

yakın bi arkadaşın eşi balıkesirdeydi arkadaş manisa kırkağaçtaydı bu yaz eş durumu istedi eşine manisanın bütün ilçeleri açıldı yani sadece kırkağaç açılmadı

taatoo' Alıntı:
yakın bi arkadaşın eşi balıkesirdeydi arkadaş manisa kırkağaçtaydı bu yaz eş durumu istedi eşine manisanın bütün ilçeleri açıldı yani sadece kırkağaç açılmadı

mmm. Acaba kadro olmadığı için mi açılmadı. Böyle birşey olabilir mi. ?

İstanbul o kadar büyük bir şehir ki. İstanbul merkez neresi orasını merak ettim açıkçası.
Biz eşimle geçen tayin dönemi tayin istedik.
Ben iller arası tayinle İzmir Karabağlara geldim. Eşime de İzmirin tüm ilçeleri açılmıştı.
Karabağlar merkez ilçeydi fakat merkez ilçe dışındakiler de açılmıştı.

Dolaştığımız bazı okullarda kadro açığı vardı. Yani kadro olmamasıyla alakalı bir durum değil.

ugurkorkmaz' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

dostum sen yanlış anladın arkadaş sadece kırkağaç değil kırkağaç dahil tüm manisa açıldı demek istiyor.

ugurkorkmaz' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

doğal olan olmuş tüm ilçeler açılmış. 2014 ağustos dönemi özür kılavuzu bu şekildeydi.

Özür için il dışından başvuru yapılacaksa tüm ilçeler, il içinden yapılacaksa sadece eşinin görev yaptığı ilçe açılır.

Merhaba arkadaşlar;

Eşi ve kendisi öğretmen olan adaylar için eşinin görev yaptığına dair görev yeri belgesinden farklı bir belge gerekiyor mu.? Teşekkür ederim.

Saygılarımla

Geri