2015 ÖSYS Sonuçları

Kodla Büyü

karasnake31

Aktif Üye
Arkadaşlar 2015 son sınıf öğrencilerinin tercihlerine hangi adresten ulaşabiliriz ?
Hangi öğrenci nereyi hangi bölümü kazandığına ait genel listeye bakabilir.
Şimdiden teşekkürler..

Normalde şu ana kadar LYS ile ilgili sıralamaları, puanları da yayınlarlardı. Ama nedense bu sene bir hareket yok ben de siteye bakıyorum ama hala YGS ile ilgili bilgiler var.

Ya bu arada bulunduğum ilde Valilikten sonuçları istiyorlarmış. Hangi öğrenci nereye yerleşmiş diye. ÖSYM'yi aradım sisteme ne zaman yüklenir diye şuanda belli değil dediler. Kimden bilgi alabilirim dedim kimi arasanız aynı şeyi söyler dedi sanki sıcaktan bunalmışçasına... Yarın bu yüzden tatilin ortasında okula gidip tek tek tüm öğrencileri arayıp ösym şifrelerini isteyip sisteme bakacağız lys puan ortalamalarını çıkartacağız nereyi kazandıklarının listelerini çıkartacağız... Bu ülke adam olmaz valla adam olmaz...

Değerli arkadaşlar bugün Kamu Kurumları Giriş sistemine girdiğim zaman LYS doğru yanlış ve sıralamalarla alakalı raporlar yansıtılmış. Hangi öğrencinin hangi bölümü kazandığı yok . Ayrıca sonuç listesini toplu halde excele veya pdf'e kolayca sorunsuz aktarabiliyorsunuz.

https://kkis.osym.gov.tr/

rapor kısmında net sayıları puanları var hocam da bakalım ne zaman görecez öğrencilerin nereleri kazandığını

Geri