2015 il dışı izmir aydın muğla balıkesir manisayı tercihleri

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocamlarım 2015 il dışında bu illeri tercih edenler sonuç ekranlareını paylaşabilirler mi ? minimum puanları görmemiz açısından yaralı olur. yardımcı olacak hocalarımıza tşkler ...

Hepsi de ege bölgesinde revaçta olan illeri.. Buralara gitmek için en az 150 puanınız olmalı sayın hocam.. Ben 2014 il dışında 138 puanla Muğla'ya gelmiştim lakin geçen sene Muğla'da fazla kontenjan yoktu.. İnşallah bu yıl size sayıca fazla kontenjan verilir.

121 puanla tercih yapacam hocam bende hayırlısı bakalım bursayıda ekleyecem sonlara son iki tercih istanbul yazacam garanti olsun diye artık neresi gelirse ;)

pawofeagle' Alıntı:
hocamlarım 2015 il dışında bu illeri tercih edenler sonuç ekranlareını paylaşabilirler mi ? minimum puanları görmemiz açısından yaralı olur. yardımcı olacak hocalarımıza tşkler ...
biraz yardımcı olur inş hocam ekte var..

Ekli dosyalar

• bazısı.jpg
    bazısı.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 920
Alemdar arkadaşın paylaştığı listenin başındaki benim. 15 Eylül - 26 Ekim çalışıp Didim e tayin oldum. Yani Söke Savuca Fatma Suat Yine açık olacaktır.

bende tüm bilişimcilerin bu güzel siteyi takip ettiğini sanıyordum demekki çoğu takip etmiyor yada paylaşmıyor :/

dijireis79' Alıntı:
Alemdar arkadaşın paylaştığı listenin başındaki benim. 15 Eylül - 26 Ekim çalışıp Didim e tayin oldum. Yani Söke Savuca Fatma Suat Yine açık olacaktır.

:) direk didim yok muydu hocam..hayırlı olsun :lol:

Geri