2015-2016 ders dağıtımıdır çizelgesi ilköğretim

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
Bilgisayarim olmadığı için mobilden bi türlü sağlıklı aramayı yapamiyorum. Bana bu çizelgeyi gonderebilirmisiniz? 7 ve 8 lerde biz kaç saat seçebiliyoruz ? Bunu bi türlü anlatamıyorum idareme. Lütfen biri gönderebilir mi çizelgeyi

1 saat ama çevremdeki hiç bir okulda 7 ve 8 için bilgisayar seçmiyorlar herkes ana derslerden öğrenciyi geliştirmek istiyor

berk0102' Alıntı:
1 saat ama çevremdeki hiç bir okulda 7 ve 8 için bilgisayar seçmiyorlar herkes ana derslerden öğrenciyi geliştirmek istiyor
Bilmiyorsanız yanlış cevap vermeyin bari. 7 ve 8. sınıflarda 2 saat seçmeli BT ve Yazılım dersi seçilebiliyor. 1 saatlik dersin miyadı doldu, yok öyle bir ders artık.

Ekli dosyalar

• 28033917_ilk_ort_haf_ders_ciz_28mays2013 (4).rar
    250.9 KB · Görüntüleme: 42
KöfteHoRr' Alıntı:
berk0102' Alıntı:
Bilmiyorsanız yanlış cevap vermeyin bari. 7 ve 8. sınıflarda 2 saat seçmeli BT ve Yazılım dersi seçilebiliyor. 1 saatlik dersin miyadı doldu, yok öyle bir ders artık.

Kasten neden yanlış cevap vereyim. Bilmiyorsam zaten cevap vermem . Sadece hata yapmış olabililrim. İnsanları hemen anında ön yargılı ve çirkin bir uslüple azarlamayı ne çok seviyor bazıları anlamıyorum. Allah sabır versin ailenizdekilere ve çevrenizdekilere.

berk0102' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
berk0102' Alıntı:

Kasten neden yanlış cevap vereyim. Bilmiyorsam zaten cevap vermem . Sadece hata yapmış olabililrim. İnsanları hemen anında ön yargılı ve çirkin bir uslüple azarlamayı ne çok seviyor bazıları anlamıyorum. Allah sabır versin ailenizdekilere ve çevrenizdekilere.
Kimseyi azarladığımız yok hocam. Arkadaşın bir problemi var burayada doğrusunu öğrenmek için başlık açmış. Yardımcı olmak istiyorsanız 1-2 dk'lık bir araştırma ile çizelgeye ulaşıp doğru bilgi vermek zor olmasa gerek. Ama siz hata da olsa 1 saat derseniz zaten kafası karışık olan birinin kafasını iyice karıştırıyorsunuz.

KöfteHoRr' Alıntı:
berk0102' Alıntı:
Bir saatlik Bilişim dersi en son geçen sene seçilebiliyordu arkadaşlar.

Geri