2014000349 nolu FATİH Projesi Eğitmen eğitimi Güncelleme Kur

Kodla Büyü
Ben bitirdim. 88 almışım. Eğitimin içindeki sorular da var sınavda. Kolay olduğu kadar hiç duymadığım sorularda çıktı.

hocam antropi sorularının bazıları antropi anlatımında yok...biraz antropiyi kurcalamak gerekiyor...ben 82 aldım...benim sınavda da bazı soruların metin kısmı tam olarak çıkmadı.dolayısıyla o soruları salladım

Soruların paylaşımı yasak :) 14 Aralıktan sonra paylaşılabilir. Ben de 94 aldım.

4- Sınav sorularının tamamının veya bir kısmının herhangi bir şekilde paylaşılması ve sosyal ağ ortamından yayınlanması durumunda yayınlayan kişi hakkında yasal prosedür başlatılacak ve eğitimi geçersiz sayılacaktır.

mrmaxi' Alıntı:
Soruların paylaşımı yasak :) 14 Aralıktan sonra paylaşılabilir. Ben de 94 aldım.

4- Sınav sorularının tamamının veya bir kısmının herhangi bir şekilde paylaşılması ve sosyal ağ ortamından yayınlanması durumunda yayınlayan kişi hakkında yasal prosedür başlatılacak ve eğitimi geçersiz sayılacaktır.

sizde paylaşmayın hocam soruları bizlere özelden atsanız nasıl olur kimsenin ruhu duymaz :D

Arkadaşlar bu eğitimi 2006 Dünya bankası Vestel - Promega (siyah donanımlar) bilgisayarlarda veren oldu mu?
Okulumuzdaki sınıfta eğitim planlanıyor. Verimli olur mu :?: :?:
Öğrencilerle verimli kullanıyoruz da yetişkinler onlar kadar sabırlı değil sıkıntı çıkar gibi geliyor...

İşletim sistemi : Win7 Starter
İşlemci: Intel Celeron 3.33 Ghz
Ram: 1GB
Sistem: 32 bit
(Antropi teach, orbit, audacity kurulu movie maker çalışmadı)

Ne dersiniz?

Geri