2014 yerel seçimleri

Kodla Büyü
Online olarak görev çıkıp çıkmadığını sorgulama yapabileceğimiz bir resmi site olsa. Ne güzel olurdu...

Sanırım görevlendirmeler bitmedi.Keşke dediğiniz gibi görebilsek.

caylakcekirge' Alıntı:
Online olarak görev çıkıp çıkmadığını sorgulama yapabileceğimiz bir resmi site olsa. Ne güzel olurdu...
:+1: iyi fikir bence yetkililerde bunu düşünmeli

ben görevi almak istemediğimi ysk ya söyledim ama kabul etmediler.. hakim olmaz diyormuş.. bana da sms geldi sandık başkanıyım..

Sayın arkadaşlar, görevler verilirken değiştirilmemek kaydı ile veriliyor. Benim görevden dahi haberim yokken verildi gitti.
Buarada ücret 220 lira imiş...
Bende ilk kez sandık başkanıyım :)
Tam olarak ne yapcaz bilmiyorum :)
Herkese kazasız belasız seçimler :)

bende görev istiyordum ama tam atama dönemine geldiği için ismim gönderilmemiş ysk ya. almak için ne yapmalıyım.

Arkadaşlar okul idaresi kimlere görev çıktığına bakabiliyordu. Ama nerden hatirlayamadim. Bilen varsa adres verebilir mi?

Bizim buralarda fişleme var sanki. Cemaat okulunda çocuğu olan bir arkadaşla eğitim-işli bir arkadaş istedikleri halde görev çıkmamışken, görev istemeyen sendikasız bir arkadaşa görev çıktı. :!: :?:

Bana görev geldi ama kesinlikle görev istemiyorum ve iade edeceğim

fatih22222' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
görev aln hocam ne olacak sanki,1 gün uğraşacan 300 tl alıcan az paramı

Hocam allahını seversen kim 300 lira alıyor ya ben bi önceki seçimde başkanlık yaptığım halde 180 tl aldık bunda da taş patlasın 220 olsun oda sanmıyorum ya...

başkan: 70,5*3=211,5
memur üye: 61,5*2=123 alır. (kursa katılmazsa sadece 61,5 tl)

Re: Ynt: 2014 yerel seçimleri

Gorev belgeleri m egt araciligi ile okullara yollanacakmis

görevlendirilen arkadaşların görev belgeleri okula gelecek bişey yapmanıza gerek yok

arda5544' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

Hocam allahını seversen kim 300 lira alıyor ya ben bi önceki seçimde başkanlık yaptığım halde 180 tl aldık bunda da taş patlasın 220 olsun oda sanmıyorum ya...

(kursa katılmazsa sadece 61,5 tl) :scared: bu doğrumu

Bütün memurlar kursa katılmak zorunda,birde bir gün önce sandık yeri düzenler.Tek yevmiye sandık kurulu üyesi olan parti görevlileri içindir.

hastasıyız dede' Alıntı:
arda5544' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

(kursa katılmazsa sadece 61,5 tl) :scared: bu doğrumu

başkan kursa katılmak zorunda ama memur üye katılmazsa 1 yevmiye alır.

cehcah' Alıntı:
mesajdan haberim yoktu, sabah ilçe seçim kuruluna uğradım, göreviniz yok dediler, halbuki kıdemi benden düşük eğitim sen li arkadaşa görev vermişler, enteresan.

Bu işin sendikayla alakalı olduğunu düşünmüyorum ama görev isterseniz mutlaka görevini devredecek birini bulabilirsiniz

Kıdemi benden düşük eğitim senli arkadaşlar nasıl bir ibaredir anlamadım ben. :mrgreen:

cehcah' Alıntı:
mesajdan haberim yoktu, sabah ilçe seçim kuruluna uğradım, göreviniz yok dediler, halbuki kıdemi benden düşük eğitim sen li arkadaşa görev vermişler, enteresan.

Görev yerleri verilirken kıdem yanında kişinin ikamet adresi de dikkate alınacak kriterlerdendir.Büyük şehirdeki kişinin görev yeri ile ikametgahı farklı olunca bazı sandıklara oy atılamaz.(Örnek İstanbul Kadıköy görev yeri,maltepe ikametgahı olsun.Kadıköy de bir sandıkta görevlendirilse iiçe belediye başkanı ve muhtarlığa oy kullanamaz.)Sizin ikamet ettiğiniz bölgede sizden daha kıdemliler,arkadaşın bulunduğu çevrede daha az kıdemliler olabileceğini de düşünün.

cehcah' Alıntı:
demekki seçimde şaibe var. melih gökçekin cemaate laf edemeyip kıvırıp istanbul baronları dediği grup sandıkları da çalarlar :) chp zihniyeti değil mi her şey beklenir bunlardan

seçimde görevde çıkmadı iyi mi tüh...Dilekçeyi kabul etmedi de ...

görev yazısı çıkartılıp görev almak isteyenlere görev verilmeli bu şekilde emri vaki öğretmenin idaresini yok sayma...gerçi bize herzaman yok saymıştır yapılan tutumlarla...

Geri