2014 Yarıyıl Tatili Özür Durumuna Bağlı YerDeğiştirme duyuru

Kodla Büyü
Alan değişikliğinden sonra yer mi kaldı hocam!.. 2 yıl önce branşımızı bırakıp teknoloji tasarıma geçip merkezlere yerleşenler 15 gün öncede branşlarına geri dönüp yine merkezdeki okulları kapattılar. Bu kadar adaletsizlik olmaz!..Yapanlara da yaptıranlara da hakkım varsa helal etmiyorum!..

uyelik269' Alıntı:
Alan değişikliğinden sonra yer mi kaldı hocam!.. 2 yıl önce branşımızı bırakıp teknoloji tasarıma geçip merkezlere yerleşenler 15 gün öncede branşlarına geri dönüp yine merkezdeki okulları kapattılar. Bu kadar adaletsizlik olmaz!..Yapanlara da yaptıranlara da hakkım varsa helal etmiyorum!..

Aynen katılıyorum hocam. Bi de alan değiştirip ilçe merkezine gelip şimdi il merkezi için tercih yapıyorlar. Bu uygulamada hakkımı yiyen varsa hakkımı helal etmiyorum...

Elektronik mezunu olup Bilişim teknolojileri öğretmeni olan arkadaşlara meslek liseleri açılmayacak mı acaba? Klavuzda da böyle bir ibare yok ama sadece ortaokullar gözüküyor şuan bana..

Buyrun hocam...

Ekli dosyalar

• 13110211_ozur_2014_subat_kontenjan.rar
    3.8 MB · Görüntüleme: 117
Eşimin mebbis hesabında hala aktif değil okul seçme yerleri il dışı eş özrü isteyecek. Sorun nedir sizce? Kurum kodları yazan kısma yazı yazabiliyoruz ama okullar görünmüyor!

kakababa' Alıntı:
Eşimin mebbis hesabında hala aktif değil okul seçme yerleri il dışı eş özrü isteyecek. Sorun nedir sizce? Kurum kodları yazan kısma yazı yazabiliyoruz ama okullar görünmüyor!

Hocam ikgm de yayınlanan kontenjan listesinden tercih yapacağınız kurumun kodunu Mebbis te yazıyorsunuz. kurumun adı hanesine müdehale edemiyorsunuz.

malatyayı büyükşehir yapan zihniyete bak . 50 km uzaklıktaki köyü merkez ilçeye bağlamışlar...
büyükşehir yasası onaylandı mı acaba. belediyede bi değişiklik yokken meb neden acele ediyo. :verymad: :verymad:

Evet iliçi özür tekrar ağustosda istenebiliyor. Benim kardeşim 2013 ağustosda ildışı özürden tayin oldu, şu anda da iliçi özür tayinine başvurdu. Bir engel yok iliçi özür için...

aynı ilçede olup okul değişikliği yapılamaz mı :) illa il içi yer değiştirmeleri mi beklicez :)

Re: Ynt: 2014 Yarıyıl Tatili Özür Durumuna Bağlı YerDeğiştirme d

egitimci34' Alıntı:
aynı ilçede olup okul değişikliği yapılamaz mı :) illa il içi yer değiştirmeleri mi beklicez :)
Aynı ilçenin farklı yerleşim yerlerinde çalışıyorsanız olur (köy belde)

tercihlerden sonra sadece okul müdürü mü onaylıyor?
ilçe ve il mem onaylamıyor mu?

eemree' Alıntı:
tercihlerden sonra sadece okul müdürü mü onaylıyor?
ilçe ve il mem onaylamıyor mu?

Onu ben de merak ediyorum. Sadece okul onaylamış gözüküyor. İl ilçe için gözükecek kısım bile gözükmüyor mebbis te.

Hocam Pendik'te kurumnet'den okullara gönderilen yazıda sadece okul müdürü onaylayacak ve ilçeye herhangi bir evrak gönderilmeyecek deniyor...

masterkartall' Alıntı:
Hocam Pendik'te kurumnet'den okullara gönderilen yazıda sadece okul müdürü onaylayacak ve ilçeye herhangi bir evrak gönderilmeyecek deniyor...

Anlaşıldı. Gerçi ben götürdüm evrak yine de. İlçedeki memurda herhangi bir şey söylemedi.

Geri