2014 Yarıyıl Tatili Özür Durumuna Bağlı YerDeğiştirme duyuru

Kodla Büyü
Ben bugün okula onaylattım. İlçeye elden teslim ettim onlar da onayladı. Saat 20 gibi de il onaylamış. İstanbuldayım.

özür durumuna bağlı yer değiştirmede yolluk var mıydı?
ilçenin köyünden ilçe merkezine...

Re: Ynt: 2014 Yarıyıl Tatili Özür Durumuna Bağlı YerDeğiştirme d

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
Aynı ilçe içinde yolluk yok hocam, bir başka ilçe olsaydı olurdu

ejdeharr' Alıntı:
başvuruyu onaylayanlar herhangi bir çıktı alınıyor mu ?
Hocam çıktı okul onayı verilince alınıyor. 3 nüsha biri size biri okula biri milli eğitime

sert_hard' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
başvuruyu onaylayanlar herhangi bir çıktı alınıyor mu ?
Hocam çıktı okul onayı verilince alınıyor. 3 nüsha biri size biri okula biri milli eğitime

hocam bu nerde yazıyor...??? müdür başvurumu onaylarken, ben de yanındaydım ve gerekli bişey değil ki bu , ama yine de bi çıktı alalım doyana koy dedi, bu kadar...

valla hocam bizim müdür 3 nüsha aldı, birini bana verdi, birini okul için birini de milli eğitime göndermek için. İlçe Mem başvuru evrakları olmadan onay vermiyormuş.

sert_hard' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
Aynı ilçe içinde yolluk yok hocam, bir başka ilçe olsaydı olurdu
teşekkürler :=)

sert_hard' Alıntı:
valla hocam bizim müdür 3 nüsha aldı, birini bana verdi, birini okul için birini de milli eğitime göndermek için. İlçe Mem başvuru evrakları olmadan onay vermiyormuş.

tamam hocam.. bizde öyle bi onay vermeme durumu olmadı... müdür onayladıktan 1 gün sonra da ilçe ve il onayladı zaten..

mem ler kendilerine göre farklı uygulamalar, isteklerde bulunabiliyo demek ki...

Onaylardan sonra mebbis ekranınız nasıl görünüyor? Bilgi verebilecek olan arkadaş var mı? Hala onaylandı yazıları çıkıyor mu? Yoksa sayfa ilk başvuru görünümüne geri mi döndü?

falloosely' Alıntı:
Onaylardan sonra mebbis ekranınız nasıl görünüyor? Bilgi verebilecek olan arkadaş var mı? Hala onaylandı yazıları çıkıyor mu? Yoksa sayfa ilk başvuru görünümüne geri mi döndü?

dün onaylandı yazıları vardı , bugün bahsettiğiniz gibi ilk başvuru görünümünde.

Bişey sormak istiyorum, ben şimdi büyükşehir olacak illerden birinin merkeze bağlı köyündeyim. Merkeze eş durumunda tayin istemeyi düşünüyorum, bu sene de .ıkmazsa büyükşehir olunca artık özür durumundan merkezi isteyemez miyim? çünkü bulunduğum köy, mahalle olacak artık, bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

ejdeharr' Alıntı:
falloosely' Alıntı:

dün onaylandı yazıları vardı , bugün bahsettiğiniz gibi ilk başvuru görünümünde.

Ekli dosyalar

• belge.jpg
    belge.jpg
    44.4 KB · Görüntüleme: 397
Eşim için il dışı başvuru yapacağız henüz okullar açılmadı beklemedeyiz

Mebbiste okulların açılmasını beklemeyin boş kontenjanların listesini ikgm sayfasında yayınlayacaklar, hangi okulu tercih edecekseniz listeden okulun kurum kodunu mebbiste tercih bölümüne yazacaksınız. http://ikgm.meb.gov.tr/ yi takip edin mebbisi değil

mpurcuklu' Alıntı:
Mebbiste okulların açılmasını beklemeyin boş kontenjanların listesini ikgm sayfasında yayınlayacaklar, hangi okulu tercih edecekseniz listeden okulun kurum kodunu mebbiste tercih bölümüne yazacaksınız. http://ikgm.meb.gov.tr/ yi takip edin mebbisi değil

Katılıyorum, Ağustos özür durumu bu şekilde yapılmıştı.

mpurcuklu' Alıntı:

Teşekkürler hocam. Orayı da takipteyim ama henüz bi liste açıklanmadı

mebbis tercih sayfası açıldı tercihler etkin. ikgm kontenjanları yayınlarsa artık...

Geri