2014 TTNET Fiyat Güncellemeleri! (Zamlar !)

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocam lpg ye 30 krş. zam internete zam, yakında benzin, doğal gaz ve elektriğe de zam gelir. :verymad:

Allah'tan yine TTNET insaflı. Ben 1 ay önce TTNET'i aramıştım 2014 ücretlerini sormak için; paket ücretleri henüz belli değil ama yıllık yüzde 7'yi asla geçmez dedi. Yine insaflı çıktılar da yüzde 6 buçuk civarı zam yaptılar. Akaryakıta 1 kerede yüzde 10 zam geldiğini düşünürsek şükredelim (ironi) :D

arkadaşlar benim taahhut bitmişti. gittim ttnete hep 69 lira dediler. sonra başka kampanyaya geçmek için açık olan hattımı kapattırmak için talimat verdim. 2 saat sonra ttnetten aradılar. ikna hattıymış. karşıdaki hattımı ne için kapattırmak istediğimi söyledi bende fiyat çok fazla daha uygun olana geçmek istiyorum dedim.
peki size bir teklifte bulunalım dedi. hattımı kapatmaktan vaz geçersem 49 liraya sınırsız telifinde bulundu. bende balıklama atladım. telekoma gittim dilekçemi geri çektim. 2 aydır kullanıyorum faturam 49 lira.
bir araştırın derim
telekom ikna hattı

Taahhüt olanlarda süre sonuna kadar bir değişiklik yok. :roll:

şuan yeni gelenlere 24 ay taaahhütlü 5 ay ücretsiz.
benim eskiden taahhütüm var Nisanda dolacak.beni de faydalandırın yoksa kapatırım diyecem o zaman

ilk defa ttnet harici bir sağlayıcı kullanıyorum

ttnet ikna paketi ile 44 tl internet +16 tl telefon ücreti kullandırıyordu

hız 8 mbps ama yerlerde normalde+sınırsız+50 gb adil kullanım

şimdi süperonline a geçtim

50 mbps hız wireless ile 40 larda bağlanıyrum (fiber)

60 tl ücret. telefon parası yok. 100 gb adil kullanım

bunların üstüne samsung tablet hediye

bence çok iyi

serkanholep' Alıntı:
ilk defa ttnet harici bir sağlayıcı kullanıyorum

ttnet ikna paketi ile 44 tl internet +16 tl telefon ücreti kullandırıyordu

hız 8 mbps ama yerlerde normalde+sınırsız+50 gb adil kullanım

şimdi süperonline a geçtim

50 mbps hız wireless ile 40 larda bağlanıyrum (fiber)

60 tl ücret. telefon parası yok. 100 gb adil kullanım

bunların üstüne samsung tablet hediye

bence çok iyi

hocam bir kac arkadas geçti memnun degil. adıyamanda gerçi alt yağğpı sorunu yasıyor olabilirlerde. siz hangi ildesiniz

yadigartbaykal' Alıntı:
dsmart'ın kampansına baktım da dsmart tv + internet diyor ama tvyi web üzerinden izletiyorlar ve o da kotanın içine dahilmiş :p
73 tl olunca aklıma direk o geldi ama o da üç kağıtmış ya

ben dsmar'ta üyeyim MaxiHD+Spor Kanalları+İnternet Sınırsız (50GB)+Yalın= 83 TL

bende d smart alayım dedim ama aynı paraya geliyodu ttnet ile..amaaaaaaaaaaaann dedim hepinizin canı cehenneme :mrgreen: otur oturduun yere ttnete devam dedim sora kendime.nereye varsan bu ülkede ucuz iternet die bişey yoooooooooooooookk bunu kabul edelim yiğeenlerim :lol:

bende eylül ayında 49 int. + 9,75 tel = 58,75 e 12 ay taahhüt verdim. kayseride geçen sene sınırsız adsl + tel + tivibu ya 40 lira veriyoduk süperdi onu da güncellediler şu an 49 lira oldu o da.

aklı olan ttneti seçmez.hukusuzluk almış başını gidiyor. benim taattühütümü sormadan uzatmışlar dilekçe üstüne dilekçe sonuç yok. bezdirdiler beni hakkımı helal etmiyorum ve 3 ay sonra taahhüt bitiyor.bedava deseler alırsam adi şerefsizim..yeterki rekabet olsun başka sağlayıcıya geçecem. Allah belalarını versin. taahhüt ile 59 TL sınırsız için anlaşmıştık nasıl oluyorsa 66 TL ödüyorum aylardır.sabit fiyat felan hikaye.

ARTIK TTNETE DUR DEME ZAMANI TEPKİNİZİ KOYUN BAŞKA SERVİS SAĞLAYICILARA DESTEK OLUN.

Geri