2014 İl Dışından Malatyayı Düşünenler

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkdaşlar ilici sonrası Yeşilyurt ve Battalgazi den boş kalan yerler az çok ildışı için bi fikir oluşur sanırım il dışı için yarış başlayacak. Var mı ildışından malatyayı düşünen puanlarımızı paylaşalım ben düşünüyorum geçen sene olmadı merkez okullar yüksek puanla doldu bu sene tekrar deneyelim puanım 117 düzeltim arkadaşlar bi yanlışlık varmış düzeltildi :)

MALATYA BATTALGAZİ 754839 Cengiz Topel Ortaokulu
MALATYA YEŞİLYURT 755728 Sütlüce Ortaokulu
MALATYA YEŞİLYURT 754741 Şehit Yzb.Hakkı Akyüz Ortaokulu
MALATYA YEŞİLYURT 754689 Dilek Ortaokulu
boş yerler arkadaşlar okulları bilen varsa yardımcı olsun

Malatya Norm konusunda sıkıntılı illerden biridir. Ama güzeldir memleketim. Şimdiden hayırlısı olsun hocam

Yok mu malatya yi düşünen arkadaşlar gecen sene de boyle bir anket yapmistik katilim güzeldi

arkadaşlar benim puanım 108 yeşilyurt battalgazi yazacam sadece umarım hayırlısı olur. bu sene umudum var gecen sene puanlar çok yüksekti. 10-15 yer açılırsa buralarda çok güzel olur.

109 puanım var merkeze yakın yerleri isteyecem umudum yok ama inşallah olur geçen sene yüksek kapatmış malatya

laviya23' Alıntı:
109 puanım var merkeze yakın yerleri isteyecem umudum yok ama inşallah olur geçen sene yüksek kapatmış malatya
geçen sene merkez okullar 140-150 puanla doldu ben gidemedim bu yüzden

il dışı merkez açılırsa şansımı deneyecem olmazsa özür grubu isteyecem geçen sene agustosta özür grubundan hangi okullar açıldı acaba bilgisi olan varsa sevinirim bi de kaç puanla nerelere gittiler

144 puanım var.elazığı düşünüyordum fakat açılmadığı için malatya merkezi yazacağım.ama okulların hangisi daha iyidir bilmiyorum.

146 puanım var. malatya cengiz topel ortaokulu ve yeşilyurt şht yüzbaşı Hakkı Akyüz ortaokulu yazacağım. 180 puanlı arkadaşım da akçadağ şehit alper güde çpl yi yazacak.

180 mi ???? Maşallah.
ben en iyisi 10 yıl daha çalışayım sonra başvururum.
Zaten elazığ her zaman ki gibi 0 çekti.Moral 0.....

gakgoskentli' Alıntı:
180 mi ???? Maşallah.
ben en iyisi 10 yıl daha çalışayım sonra başvururum.
Zaten elazığ her zaman ki gibi 0 çekti.Moral 0.....

aynen öyle maşallah bu puanlar nasıl ve nerelerde toplandı :)

Arkadaşlar 143 puan bende 180 puan arkadasımda demiştim. An itibari ile tayin istemedik. Hayırlısı olsun. Atananlara şimdiden hayırlı olsun.

asi21 benim puanım 109 tercihlerim
MALATYA -YEŞİLYURT -Dilek Ortaokulu [Değiştir]
MALATYA -YEŞİLYURT -Sütlüce Ortaokulu [Değiştir]
MALATYA -YEŞİLYURT -Şehit Yzb.Hakkı Akyüz Ortaokulu
MALATYA -BATTALGAZİ -Cengiz Topel Ortaokulu

senin puanın yüksek maşallah; acaba sen cpl yi kaçıncı sıraya yazdın bana gözükmüyor cpl zaten:( umarım başlara yazmışsındır. gelir mi acaba bana ya ?

ben akçadağ çpl yi sadece yazdım oda ilk tercihim.ortaokul yazmadım ben.umarım istediğiniz yer gelir.

battalgazi 145 ile yeşilyurt şehit yzb hakkı akyüz ortaokul da 118 ile kapattı. 111 puanla bu iki yeri yazmıştım gelmedi hayırlısı olsun

laviya23' Alıntı:
battalgazi 145 ile yeşilyurt şehit yzb hakkı akyüz ortaokul da 118 ile kapattı. 111 puanla bu iki yeri yazmıştım gelmedi hayırlısı olsun

malatya bile uçmuş desenize az yer açılmışdı sanırım

Geri