2014 - 2015 yılında seminer çalışması için ek ders alamayan?

Kodla Büyü

aobulbul

Site Gezgini
2014 - 2015 yılında seminer çalışması için ek ders alamayıp tekrar yeni dava açan var mı?
mersindeki karardan haberim var arkadaşlar sadece yeni dava açan oldu mu, ne aşamada onu öğrenmek istiyorum.

aobulbul' Alıntı:
2014 - 2015 yılında seminer çalışması için ek ders alamayıp tekrar yeni dava açan var mı?
mersindeki karardan haberim var arkadaşlar sadece yeni dava açan oldu mu, ne aşamada onu öğrenmek istiyorum.

Hocam bugün 2 farklı sendikanın avukatı ile görüşüldü. Farklı iki sendikadan arkadaş; birisi nöbet ücreti için, diğeri seminer ücreti için önümüzdeki hafta açacaklar davaları ama sonuçlanması en az 6 ay sürer.

yeni birşey olmadığı için eylülden falan dava açan var mı diye merak ettim bende. önceden 2010 da mersinin kararı var. inşallah kazanılır dava ve şu yönetmeliği de düzenlerler.

aobulbul' Alıntı:
yeni birşey olmadığı için eylülden falan dava açan var mı diye merak ettim bende. önceden 2010 da mersinin kararı var. inşallah kazanılır dava ve şu yönetmeliği de düzenlerler.

Onu da bizim bir arkadaş açmıştı ama ne yaparsın. Adamlar mahkeme kararını bile tanımadan yeni yazı gönderiyorlar. Aslında bu ödemelerin resmi yazıyı gönderen kişiden tahsilini istemek lazım, ancak o zaman adam olurlar da, neyse. İnsan bir resmi yazarken hiç bakmaz mı, baktırmaz mı arkadaş; bir dünya avukat çalışıyor bu bakanlıkta. Hangi mahkeden nasıl bir karar çıkmış, nerede hata var, ne yapılırsa düzelir diye. Koskaca genel müdürlük 5 senedir bir yönetmelik çıkaramadı. Dediğim gibi aslında mahkeme sonucu ödemelerin resmi yazıya imza atandan tahsili diye, bak bakalım aptal aptal resmi yazı gönderiyorlar mı. Birde diyorlar ki en kısa zamanda yeni yönetmelik çıkacak. Babacım 5 sene olmuş be, 5 sene... Biz beklersek bir 5 sene daha bekleriz, gerek yok. 6 ay sonra ödersiniz de, neyse vesselam...

Geri