2014-2015 Çalışma Takvimi - 6.Sınıf Plan - Günlük

Kodla Büyü

mse

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar, yıllık çalışma takvimi hazırladım. İlk başta tüm takvim var daha sonra ay ay.
teog sınavlarının zamanı belli olmadğı için yazmadım. Web sitesi vb düzenleyen arkadaşlar için belirli günleri ay ay yerleştirdim.
yapılacak çalışmalar kısmını örnek olsun diye doldurdum.
6.sınıfları aldığın için planı ona göre düzenledim ve temel 2.Düzeye ağırlık verdim. En sondaki tabloda belli zaten. Geçen dönem programlamayı almamıştım, bu sene onun 1.düzeyini aldım. Etkinlikler kısmını bir sonraki hafta 6.sınf öğretmenlerinin planlarına baktıktan sonra doldurabilirim. bu arada geliştirmeye açık 6lardan tavsiye bekliyorum.
Günlükleri de ekliyorum. bu hafta laba gitmiyoruz, kuralları koyup, yazılı proje tarihlerini söylüyoruz, haftaya teknolojinin olumlu-olumsuz yönleri üzerine film sunu düzenlemeyi düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• Günü Takvimi 2014-2015.rar
    71.1 KB · Görüntüleme: 991
  • 6SNFGNLK.rar
    14.8 KB · Görüntüleme: 976
Re: 2014-2015 Çalışma Takvimi - Plan şablonu

Hocam elinize sağlık yararlı bir çalışma olmuş

elinize, emeğinize sağlık. çok güzel olmuş :)

arkadaşlar güncelledim ve standartlara göre kazanımları en son sayfaya işaretledim, bu tabloya bakarak 5-6lardan istediğiniz sınıfa kullanabilirsiniz
yapılacak çalışmalar kısmına etkinlikler ve sınav tarihlerini yazdım,
etkinlikler ve diğer derslerle ilişkilendirme kısmı kaldı, 6.sınıf öğretmen arkadaşların ders progaramına bakarak bu hafta boş kısımları doldurmayı düşünüyorum.

arkadaşlar sınıf değişikliğinden dolayı planı geliştiremiyorum, sizlere bıraktım. eksik kısımları kopyala yapıştır ile dolduracam. yeni derslerim seçmeli 7-8. ilk yapılacak iş, yazılı olmadığını için performans ölçütlerim neler olacak plana göre, bunu belirlemek olur herhalde.

arslan_1905' Alıntı:
arkadaşlar günlük plan yapmıyoruz diye biliyordum değişti mi?
günlük planda sadece md mdyrd imzası kalktı. öğretmenin sorumluluğunda yapılıyor. yönetmelik açık ve net, klavuz kitabı olmayan dersler için günlük diyor.

mse' Alıntı:
arslan_1905' Alıntı:
günlük planda sadece md mdyrd imzası kalktı. öğretmenin sorumluluğunda yapılıyor. yönetmelik açık ve net, klavuz kitabı olmayan dersler için günlük diyor.

ben bilmiyordum yönetmeliği görebilmem açısından yardımcı olur musunuz?

arslan_1905' Alıntı:
mse' Alıntı:
arslan_1905' Alıntı:

ben bilmiyordum yönetmeliği görebilmem açısından yardımcı olur musunuz?

o meşhur 2575 sayılı tebliğler dergiside hocam yönerge.
http://mevzuat.meb.gov.tr/html/2551_0.html

Geri