2013 yaz eş durumu atamları

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2013 yaz eş durumu atamları hangi ayda yapılacak bir bilgisi olan var mı ?

Hocam 2013 şubat atamasını bile haşmetli padişahımız 2 gün kala açıkladı. Bu ülkede bir sabah uyanınca ne olacağımız belli değil. 2013 yaz eş durumunun ne zaman olacağını da sayın çok kıymetlü padişahımız açıklar. Bu arada bende yaz eş durumunu bekliyorum. Daha bir tarih belli değil hocam...

Vay arkadaş biz il dışını bekliyoruz, millet eş durumunu soruyor şubattan...

cingozcemal' Alıntı:
Hocam 2013 şubat atamasını bile haşmetli padişahımız 2 gün kala açıkladı. Bu ülkede bir sabah uyanınca ne olacağımız belli değil. 2013 yaz eş durumunun ne zaman olacağını da sayın çok kıymetlü padişahımız açıklar. Bu arada bende yaz eş durumunu bekliyorum. Daha bir tarih belli değil hocam...
evet hocam haklısınız :) geçen sene ağustosun son haftası olmuştu atamalar bu sene nasıl olacak bakalım yine geç olursa nikah yapmayım diyorum düğünden önce :)

6fatma8' Alıntı:
cingozcemal' Alıntı:
evet hocam haklısınız :) geçen sene ağustosun son haftası olmuştu atamalar bu sene nasıl olacak bakalım yine geç olursa nikah yapmayım diyorum düğünden önce :)

Siz işinizi şansa bırakmayın derim ben. sonra başınız ağrımasın...

DaMieN' Alıntı:

biz yıllarca il dışı atamayla giremiyoruz memlekete millet yarımız kadar puanlarla özür grubundan gidiyor :)

ben önce il dışını bekliyorum sonra peşinden eş durumunu bekliyor olacağım.bu sene karstan kaçacagız inşaallah.
ben bi soru daha sormak istiyorum il dışı tayininde gecen sene giden bir arkadaş göreve başlamayı ne zaman yapıyor atandıktan 15 sonra mı eylul bası mı

Bu sene yanlış hatırlamıyosam yaz tatili içinde deniyodu, yai 1 eylüle kadardı. Ama bu sene il dışı geç yapıldı tarih ondan mı 1 eylüldü onu bilmiyroum

geçen yaz geç olmuştu o yüzden 1 eylülde başladı bu sene erken olacak diyolar bakalım eski bakan dinçer eş durumu atamaları haziranda olacak demişti bakalım bu bakan ne diyecek

adadığım adakları toplasam çoban olurdum valla.. istanbula gidersem bi küçük baş, asker öğretmenlik çıkarsa bi küçük baş.. :cry:

6fatma8' Alıntı:
cingozcemal' Alıntı:

Hocam bir an nişanlım aklıma geldi :D eş durumu yoksa düğünden önce nikah yok felan :puhaha:

omd' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

biz yıllarca il dışı atamayla giremiyoruz memlekete millet yarımız kadar puanlarla özür grubundan gidiyor :)
hocam ben 96 puanla eş durumundan istanbula gidemedim.il dışı olsa kesin giderdim bu puanla istanbula ...

evet haziranda olsa ne iyi olur herkes düzenini ona göre ayarlar rahat bir şekilde ağustosta olursa evdi eşyaydı hepsi curcunaya gelecek :(

Geçen sene 4+4+4 ten dolayı o kadar geç oldu ama bu sene ağustos başında olur bence daha önceki senelerde hep böyle oldu.Haziran ayında olsa iyi olur tabi ev taşısan bir dert taşımasan bir dert.Oldu da çıkmadı ne olacak?
İl emrii de kalktı.derslerimiz iyice azaldı. :cry: ne olacak bakalım

İl dışı atamaları ne zaman olacak arkadaşlar? Ben de eş durumu atamalarını bekliyorum ama önce il dışı deneyeceğim. 47 puanım var :(

Şubatta eş durumundan merkeze 63 km uzakta bir ilçeye geldim. Aylıksız izne ayrıldım. Ağustostaki eş durumu atamasında il içi yer değiştirebilir miyim?

Arkadaşlar eş durumu hakkında bilgisi olan lütfen paylaşsın...öncesinde neler yapılması gerekiyor?prosedür nasıl işliyor?....eşimin çalıştığı ili ve mesleğini beyan etmek için neler yapılacak? Kısacası süreci daha önceden yaşamış bi arkadaş özetle anlatırsa çok sevinirim?

Arkadaşlar eş durumu hakkında bilgisi olan lütfen paylaşsın...öncesinde neler yapılması gerekiyor?prosedür nasıl işliyor?....eşimin çalıştığı ili ve mesleğini beyan etmek için neler yapılacak? Kısacası süreci daha önceden yaşamış bi arkadaş özetle anlatırsa çok sevinirim?

Ağustos ta kılavuz acıklansın , o kılavuzda bütün bilgileri bulursunuz.daha çok erken.ha daha önce es durumu isteyen olduysa cvp verebilir...

Geri