2013 TRABZON İL İÇİ İSTEYECEKLER

Kodla Büyü

TR61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2013 Trabzon il içi isteyecek olanlar var mı? Veya Trabzon'da önerebilecekleri okullar var mı? Düşüncelerimizi paylaşalım...

8) Bölge zümre başkanları arasındaki BT Öğretmenleri ile telefonla bilgi alışverişi yapsanız daha faydalı olur. 8)

Bilişim çağında net üzerinden böyle bir beklentimi karşılamak isterdim. Bölge zümre başkanını tanımıyorum. Ayrıca bilgi almaya çalıştığım arkadaşlarım var. Ancak tanımadıklarımıza belki ulaşabiliriz diyordum...

Trabzon merkezde listeye baktığım kadarıyla yeni açılan imam hatip ortaokulu dışında pek okul yok.Ayrıca ortaokul ilkokul tam dönüşüm olduğu için ortaokullarda yığılma dahi olabiliyor.Yani hareket biraz zor gibi duruyor.

Trabzon il içine başvurabilen arkadaşlar, acaba size açılan okulların listesini paylaşabilir misiniz???

Kara Kule 61' Alıntı:
Trabzon merkezde listeye baktığım kadarıyla yeni açılan imam hatip ortaokulu dışında pek okul yok.Ayrıca ortaokul ilkokul tam dönüşüm olduğu için ortaokullarda yığılma dahi olabiliyor.Yani hareket biraz zor gibi duruyor.
Hocam Trabzon İmam Hatip Ortaokulu Binası çok iyi gözüküyor. Ancak ileride öğrenci sayısı çok artacak gibi. Orayı biliyormusunuz? Değerlendirmenizi merak ediyorum.

yes_im' Alıntı:
Trabzon il içine başvurabilen arkadaşlar, acaba size açılan okulların listesini paylaşabilir misiniz???
Hocam listede sizin paylaştığınız okullar var. Ancak yeni derslerde birlikte hepimiz beklentiye girmiştik yer açılır diye. Ancak hayal kırıklığı yaşıyorum. Sanırım norm güncellemeleri düzgün yapılamamış...

Sayın hocam ders haftada 2 saat oldu ama ortaokullarda bayağı bir bilişimci yığılması olmuştur.
Genelde merkezde büyük okullar açılmış ama açılmış olması norm olduğunu göstermiyor.
bir iki okul dışında oynama olacağını sanmıyorum...

MEB okul dönüşümleri ile uğraşıyor 2 yıldır. Hala bitiremediler. Bu ortamda tayin istemek ne kadar mantıklı ki... İşimiz zor gerçekten.

TR61' Alıntı:
yes_im' Alıntı:
Hocam listede sizin paylaştığınız okullar var. Ancak yeni derslerde birlikte hepimiz beklentiye girmiştik yer açılır diye. Ancak hayal kırıklığı yaşıyorum. Sanırım norm güncellemeleri düzgün yapılamamış...

norm artar düşüncesindeki arkadaşlar şunu düşünemedi sanırım, okul binaların artış olmuyor tam tersine ortaokul sayısı eski ilköğretim bina sayısına göre az olacağına göre bilişim öğretmeni ihtiyacında azalma hatta norm fazlalarının çoğalması gerekirdi(ders zorunlu olmadan önceki döneme göre) ama ders zorunlu olunca bir nebze o açıkta ilkokuldaki bt öğretmenlerinin ortaokullara kaydırılması ile kapandı. yani açık kalmadı yine.

Evet söylediğinizi hesaba kalmamıştık. Okul sitesine bakıyorum 1 tane öğretmen var. İlin yayınladığı listede ise daha fazla öğretmen gözüküyor. Okul birleştirmeleri bu sene vurdu bizi...

Hocam bu sene bana kalsa normlar düzgün gerilemedi. Ama siz il dışından isteyeceksiniz. Yüksek ilçeler büyük ihtimal açılır size....

açıklanmayan iller içinde son 4 e kalmak da varmış :( il dışının açıklanması trabzonda 1 eylülü bulur herhalde :?

hayırlısı bakalım ne olacak il içinde pek kımıldamayın da biz il dışından trabzona gelelim :)

adige_emrah' Alıntı:
hayırlısı bakalım ne olacak il içinde pek kımıldamayın da biz il dışından trabzona gelelim :)
oldukça olumlu düşünüyorsunuz, ama bence kımıldayabilen zaten merkeze ya da daha yakın yerlere gitmiş olacaktı, yani pek şansımız olduğunu sanmıyorum... (keşke olsa :))

Geri