2013 Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Açıldı

Kodla Büyü
az önce başvurumu yaptım. onaylamak içinde okul kullanıcısı ile giriş yaptım fakat okul onay bölümünü daha menüye eklememişler. Onaylayamıyorum..

başvuru ekranını görebilen oldu mu bana şöyle bir hata veriyor

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.2 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.3 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.4 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.5 !Object reference not set to an instance of an object.

sistemde hata var diyor ama yine de bende mi sıkıntı var diye endişe ediyorum :?

Bizde sol tarafta başvuru linkleri çıkmıyor?
İl içi özür gurubuna başvuru
İl dışı özür grubu başvuru linkleri yok.
Önceden açılan pencere açılmıyor. Sizde de benzer bir durum varmı?

mehmetkaya1980' Alıntı:
Bende de öyle hocam. Linkleri görmeyince panikledim önce. Normalde yarın 2. aşama başvuruları başlamalı. Ben yine yetiştiremezler bir aksilik çıkar diye tahmin ediyorum. Malum MEB'in zamanlama anlayışı bayağı sakat. Heyecanla sabahı bekleyeceğiz anlaşılan. Herkese bol şans...

jazemin' Alıntı:
mehmetkaya1980' Alıntı:
Bende de öyle hocam. Linkleri görmeyince panikledim önce. Normalde yarın 2. aşama başvuruları başlamalı. Ben yine yetiştiremezler bir aksilik çıkar diye tahmin ediyorum. Malum MEB'in zamanlama anlayışı bayağı sakat. Heyecanla sabahı bekleyeceğiz anlaşılan. Herkese bol şans...

sabah da oldu hala yok akşama belki :) bu stresi yaşamak zorundayız ya ondan bekletiyorlar. zaten maaşımız da çok yüksek. gıcık oluyor ordaki memurlar. öğretmen sınıfta oturup oturup zengin oluyor hocam adamlar öyle mi bakanlıkta üç kişi var galiba bu atamayla ilgilenen bilgisayar yönetmelik yazı işleri evrak cart curt hepsi onlardan soruluyor üç kişi yetişiyor işte biraz gecikir norrrrmallll

önce excel dosyası yayınlanacak boş ve muhtemel boşalacak okulları ilan eden. ardından tercihler açılacak.

..LysimakhoS..' Alıntı:
seyduna' Alıntı:
önce excel dosyası yayınlanacak boş ve muhtemel boşalacak okulları ilan eden. ardından tercihler açılacak.

Bu dediğiniz kılavuzda mı yazıyor hocam?
üç dört yıldır uygulama bu şekilde...
oradan boş okul kontenjanları belli sen excelden okul kurum nosunu alıp tercih listesine ekliyorsun...

Re: Ynt: 2013 Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Açıldı

Ben akşam 9-10 arası ancak açılır diyorum. Bi kerede süpriz yapıp sabah erkenden acsalarya

seyduna' Alıntı:
..LysimakhoS..' Alıntı:
seyduna' Alıntı:

oradan boş okul kontenjanları belli sen excelden okul kurum nosunu alıp tercih listesine ekliyorsun...

Hocam ilk defa eş özründen tayin isteyeceğim. her yıl istediğim bir şey değil. Okullar listelenecek bende onlardan sırasıyla seçeceğim diye düşünüyordum. Bahsettğiniz liste nerede yayınlanıyor ?

..LysimakhoS..' Alıntı:
seyduna' Alıntı:
..LysimakhoS..' Alıntı:
seyduna' Alıntı:

Hocam ilk defa eş özründen tayin isteyeceğim. her yıl istediğim bir şey değil. Okullar listelenecek bende onlardan sırasıyla seçeceğim diye düşünüyordum. Bahsettğiniz liste nerede yayınlanıyor ?
mebsis yada personel.meb.gov.tr de yayınlanır. excel olarak. o olmadan zaten tercih yapılmıyor. bu dosyada örneğin sen a okulundan tayin istediysen o okulda muhtemel boşalacak okul durumuna düşer. sende diğer muhtemel boşalacak okulları tercih edebilirsin. bunun yanında zaten boş okullarda bu listede olur. işlem çok basit. liste açılınca çabucak çözresin...

arkadaşlar bende sadece iliçi sıra bilgisi diye bi link var tıklayınca da personelin sıra bilgisi bulunmamaktadır diyor. herkeste durum aynı mı?

kontenjanları gördüm fakat mebbiste başvuru linkini tıkladığımda sistem hata verdi . tekrar giriş yapınız diyor ne yapmalıyım??

Geri