2013 İldışı Yerdeğiştirme Elazığ-Malatya Civarı Düşünenler

Kodla Büyü

sguner_23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hizmet puanım :93(Bugün itibariyle)
Mezuniyet:TEF
Tercih edeceğim yerler:Elazığ merkezdeki açılacak ortaokul meslek lisesi farketmez bütün okulları yazmayı düşünüyorum.Sivrice,Baskil gibi merkeze yakın ilçeleride yazabilirm..

İlk paylaşım benden olsun puan konusunda bazı arkadaşlar dürüst davranamıyor.Ama ne şekilde tercih yapacağımızı paylaşabiliriz...

Re: 2013 İldış Yerdeğiştirme Elazığ-Malatya Civarı Düşünenler

Genelde Elazığ düşünenlerin 2.tercihi Malatya,Malatya düşünenlerin ise Elazığ oluyor.Bu yüzden bu 2 ile olan talep birbiribi önemli ölçüde etkileyecektir.Örneğin Elazığ a 10 okul açılsa ve Malatya ya hiç okul açılmasa Malatya isteyen arkadaşların önemli bir kısmı Elazığa yerleşecektir.Bu mantıkla hareket ederek konuyu Elazığ-Malatya diye açtım.

Her ne kadar futbol konusunda anlaşamasak :) ta bu 2 ilin kardeşliği daimidir :+1: ...

30 puanım var bende bu civarları yazacam ama ne zaman başlayacak ya artık bu il dışı atamaları

İl dışılar 1 Temmuz gibi başlayıp 15 Temmuz gibi sonuçlanır diye tahmin ediyorum...

vayyy özpalulu seyfettin kardeşim benim de puan şu an 105 merkez ve paluyu yazacam sadece meslek liseleri o da açılırsa.
saygılarımla.

gakgoskentli' Alıntı:
vayyy özpalulu seyfettin kardeşim benim de puan şu an 105 merkez ve paluyu yazacam sadece meslek liseleri o da açılırsa.
saygılarımla.
Selamlar kardeş hemşerim ve Fırat Tef mezunu olduğun kesin ama kusuruma bakma tanıyamadım?

gakgoskentli' Alıntı:
saygılarımla.

hocam şakamısınız siz ya o puanı iyi toplamsısınız 1 ikincisi o puanla her yer gelir :)))

warface' Alıntı:
gakgoskentli' Alıntı:
saygılarımla.

hocam şakamısınız siz ya o puanı iyi toplamsısınız 1 ikincisi o puanla her yer gelir :)))

Arkadaşlar Elazığda meslek lisesi düşünenler pek umutlanmasın. Hiç boş yer yok. Elazığda çalışan biri olarak söylüyorum. Uzun yıllarda açık olacağa benzemiyor maalesef :(

Elazığ da il içi için bütün okullar mı görünüyor yaksa sadece ihtiyaç olan okullar mı?

20 ye yakın il ihtiyaç listesini yayınladı.Gakkoşlar diyarından ses seda yok...

Geri