2013 il dışı van

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
hüma hatun kız teknik ve meslek lisesi resmi web sitesini bulamadım bu okul hakkında bilgisi olan varmı?

Re: il dışı van

arkadaşlar kimse bilmiyormu bu okulu milli eğitimde aradığımda bilişim teknolojileri alanı görğnmüyor ama 1 kontenjan vermişler

nene hatun kız teknik ve meslek lisesini yazacak olan varmı arkadaşlar

hocam depremden önce 5 yıl kaldım hala özlerim ama depremden sonra için bişey diyemem...

vanı kimse düşünmüyor sanırım bende çok kararsız kaldım 2 kontenjan vermiş hemde nene hatun kız meslek lisesi

Deprem seneside dahil toplam 5 sene kaldım çok memnundum Van'dan. Hocam bahsettiğiniz okul Tokide yeni açılan bir okulmuş sorudm Milli Eğitime. Van güzel yerdir hocam doğunun şirin ve güzel bir şehri..

6fatma8' Alıntı:
vanı kimse düşünmüyor sanırım bende çok kararsız kaldım 2 kontenjan vermiş hemde nene hatun kız meslek lisesi

hocam van dışındaki tercihlerin nereler. Tokiden bir ev tutarsın yaşar gidersin. Van mı atıyorum Şırnak mı? Hakkari mi? Patnos mu? Ağrı mı? dersen forever VAN

Re: il dışı van

6fatma8' Alıntı:
hımm yazmayımmı yani bilemedim

merkeze 20 dakika uzaklıkta ,okulun olduğu yere çok yakın turkcell-tev-ford'un yaptığı öğretmen lojmanları var, toki binaları da var ulaşım-maddi sıkıntınız olmaz, ama dediğim gibi okul yeni açıldı

hocam, van'ı isteme sebebinizi anlamadım.. memleketiniz olsa van'ı bilirsiniz ama memleketiniz değil sanırım.. amaç ankaradan mı kurtulmak yoksa doğuda eşiniz falan mı çalışıyor.. eşiniz van'da çalışıyorsa van güzel yer, 4 yılım geçti orada.. tereddütsüz yazabilirsiniz.. okulları araştırın tabi.. türk eczacılar birliği varsa listede tereddütsüz yazın derdim ama yokmuş..

Geri