2013 İL DIŞI TRABZON İSTEYECEKLER BURAYA!

Kodla Büyü

adige_emrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BEN BU SENE TRABZONA TAYİN İSTEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. PUANIM 108.
SİZLERDE PUANLARINIZI YAZARSANIZ EN AZINDAN FİKİR BİRLİĞİ YAPMIŞ OLURUZ.
MERKEZ VE MERKEZE YAKIN YERLER
Teknik Öğretmen değilim.
TABİ NORMU OLAN OKUL KALDIYSA :) GEÇEN SENE 1 TANE BİLE YER AÇILMADI.

Trabzondayım ve merkezde neredeyse 40 öğretmen norm fazlasıyız .Hiç açık okul olacağını sanmıyorum ama sahil ilçelerde olursa yazın derim yine de..

BEN ZATEN İLÇE VE KÖYLERİNE DE RAZIYIM. MERKEZ OLMASADA OLUR. İNŞALLAH OARALARDA BARİ AÇIK YER OLUR.

adige_emrah' Alıntı:
Teknik Öğretmen değilim.

Hocam nereden Trabzon'a tayin istemeyi düşünüyorsunuz. Bu arada köylerdeki okullarda büyük oranda boşluk var, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni maalesef yok. Ancak bildiğiniz üzere bu okullara yönelik BT Rehberlik kursu açıp bizim hakkımız olanı başkalarına vereceklerdir.

piyade' Alıntı:
arkadaşlar hayal kurmayın bir tane bile yer açılmayacak :!:
farzı misal hiçbir yer açılmasa bile sizin bu şekilde yazmanız insanların ümidini kırar. açılmazsa açılmasın ancak zaten çalışma şartı ve norm yüzünden insanlar sıkıntı içinde birde böyle yazılarla bunları körüklememek lazım. umut güzel şeydir.

her_dem' Alıntı:
piyade' Alıntı:
arkadaşlar hayal kurmayın bir tane bile yer açılmayacak :!:
farzı misal hiçbir yer açılmasa bile sizin bu şekilde yazmanız insanların ümidini kırar. açılmazsa açılmasın ancak zaten çalışma şartı ve norm yüzünden insanlar sıkıntı içinde birde böyle yazılarla bunları körüklememek lazım. umut güzel şeydir.
Allah gönlünüze göre versin

falloosely' Alıntı:
adige_emrah' Alıntı:
Teknik Öğretmen değilim.

Hocam nereden Trabzon'a tayin istemeyi düşünüyorsunuz. Bu arada köylerdeki okullarda büyük oranda boşluk var, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni maalesef yok. Ancak bildiğiniz üzere bu okullara yönelik BT Rehberlik kursu açıp bizim hakkımız olanı başkalarına vereceklerdir.
HOCAM GİRESUNDAN TRABZONA isteyecem. köyde olsa razıyım

Hocam her sene incelediğimde çaykara-karaçam diye bir köy okulu açılır ve kime sorsam çok uzak ve yüksek derler hatta kışın inemezsin falan hep kabusum olmuştu orası tayin dönemlerinde.Orayı yazmanızı tavsiye etmem.

eda_tr' Alıntı:
Hocam her sene incelediğimde çaykara-karaçam diye bir köy okulu açılır ve kime sorsam çok uzak ve yüksek derler hatta kışın inemezsin falan hep kabusum olmuştu orası tayin dönemlerinde.Orayı yazmanızı tavsiye etmem.
YOK HOCAM o kadarda mahrumiyet bölgelerini yazmam. orada ev aldım evimde oturmak istiyorum.

İnşallah gelirsiniz hocam ,yatılı bölge okulları da açılıyor ..Onları da yazmanızı tavsiye ederim.

Hocam ben trabzondan adıyamana geldim, geldiğim okulun normu boş. iki okul değiştim trabzonda biri of kıyıcık, diğeride araklı çankaya yibo ikisininde normu boş ama açık gösterirler mi bilmemem.

Ben de bu yıl Trabzon'a isteyeceğim, puanım şimdilik 108 , Böte. Derslerimiz artık zorunlu olduğu için oldukça ümitliyim :D , Bir de tercih zamanı kaç paunımız varsa o puanla başvurabiliyoruz değil mi?? Keşke tam tarihini de belirtseydiler, Nedir Haziran Temmuz arası. Neden gün yok :? ???

yes_im' Alıntı:
Ben de bu yıl Trabzon'a isteyeceğim, puanım şimdilik 108 , Böte. Derslerimiz artık zorunlu olduğu için oldukça ümitliyim :D , Bir de tercih zamanı kaç paunımız varsa o puanla başvurabiliyoruz değil mi?? Keşke tam tarihini de belirtseydiler, Nedir Haziran Temmuz arası. Neden gün yok :? ???
hocam benim puanımda 108 dediğiniz gibi tayin döneminde kaç olur bilemem. ama büyük ihtimalle puanlarımız aynı. göreve başlama tarihiniz kaç hocam oradan kıyaslayabiliriz birbirimizi cevap verirseniz sevinirim. nereleri yazmayı düşünüyorsunuz

Geri