2013 EBİTEFO Görevlendirmesi yapılmayacak

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün fatih projesi seminerinde Eğitekten gelen öğretim görevlisinden bugün öğrendim. Ocak 2013 görevlendirmeleri için ayrıca dilekçe alınmayacak. Var olan görevlendirmeler uzatılacak. Bırakmak isteyenlerden dilekçe alınıp yerine yeni görevlendirme yapılmayacak. Ben şahsen eğiticilik istiyordum, açık ilçe mem'ler de vardı.

kalk git köyüne diyecem şimdi :verymad:
bu nasıl ugulamaymış.

zaten şu ana kadar görevledirmelerin yapılması gerekiyordu. geçen yıl görevlendirme yazısı kasım ayında geldi ve 6 aralıkta liste bakanlığa ulaştırılmıştı.
bugün yazı hala gelmedi. ben de merak ediyordum ne olacak bu işin sonu diye.
demek oluyor ki eğiticilik diye bisey de kalmadı yani. yavaş yavaş tasviye edilecek.
mevcut eğiticile yavaş yavaş bırakana kadar bakanlık da akıllı tahta işinin ameleliğini falan da yaptırmış olur.
Mevcut eğiticilere ve eğitici adaylarına büyük haksızlık diye düşünüyorum. Sonuçta bir sürü emek vermiş bu işe gönül bağlamış ve biryerlere hakederek gelmiş insan var. Şu anda eğiticilere ihtiyaç varsa bunlar bi şekilde ilerde de lazım olmayacak mı. Teknolojinin durması düşünülemez sonuçta.
Haa. bu iş için bilgisayar öğretmenlerini kullanacağız diyorlarsa o ayrı konu tabiki.

teknomag19' Alıntı:
zaten şu ana kadar görevledirmelerin yapılması gerekiyordu. geçen yıl görevlendirme yazısı kasım ayında geldi ve 6 aralıkta liste bakanlığa ulaştırılmıştı.
bugün yazı hala gelmedi. ben de merak ediyordum ne olacak bu işin sonu diye.
demek oluyor ki eğiticilik diye bisey de kalmadı yani. yavaş yavaş tasviye edilecek.
mevcut eğiticile yavaş yavaş bırakana kadar bakanlık da akıllı tahta işinin ameleliğini falan da yaptırmış olur.
Mevcut eğiticilere ve eğitici adaylarına büyük haksızlık diye düşünüyorum. Sonuçta bir sürü emek vermiş bu işe gönül bağlamış ve biryerlere hakederek gelmiş insan var. Şu anda eğiticilere ihtiyaç varsa bunlar bi şekilde ilerde de lazım olmayacak mı. Teknolojinin durması düşünülemez sonuçta.
Haa. bu iş için bilgisayar öğretmenlerini kullanacağız diyorlarsa o ayrı konu tabiki.

Leb demeden leblebiyi anlayan bir milletiz maşallah hocam başlığı okumuş devamını okumayı gerek bile görmeden yorumu yapıştırmış. Helal sana :idea: :idea: :idea:

raco 38 öğretmenim sen benim yorumumu okumadan yorumu yapıştırmışsın.

Dikkat edersen zamanla eğiticilik tasfiye edilecek demişim.
Yani şu anda görevlendirilen 400küsür arkadaş var. Bu saatten sonra yeni görevlendirme yapılmayacak. Yani eski görevlendirmeler uzatılacak dedim ve öyle de oldu zaten. Şu anda görevi uzatılan arkadaşlardan illaki eş durumu, il değişikliği, öğrenim, hastalık, özel sebepler vb. nedenlerle ayrılanlar olacak ve bu 400 kişilik sayı sürekli azalacak. Bu yıl görevlendirmelerde 1 kişinin görevli olduğu il var. Zamanla kimse kalmayacak yeni kişiler eklenmedikçe. Bilmem açıklayıcı oldu mu.

Geri