2013 Antalya Özür Grubu isteyecekler...

Kodla Büyü

narcisuss

Üye
Arkadaşlar Antalya'ya özür grubundan tayin isteyecek il içi ve il dışından arkadaş var mı ?

Merkez isteyeceğim.

Stres yapma bir ton okul açılıyor özür gurubundan...Bir çok okulda açık var...Ve o puan seni şube müdürü bile yapabilir :)

bende istiyecem antalya merkez 51 puan. Antalya isteyecek arkadaşlardan eşi ssk lı olan var mı? bu ssk 360 gün belgesini sgk dan ne diye isteyecez adı nedir acaba?

bende il içinde manavgat isteyecem ama il içinde sadece esin bulunduğu ilçe açılıyormuş herhalde :verymad:

eşim 50 puan antalya merkez isteyecek öncelik meslek lisesi ama kepez dısında anlaşılan meslek lisesi kalmamış :(

Sıkıntı meslek liselerinde eşim teknik öğretmen antalya merkezde boşluk olan meslek lisesi kalmamış . Yoksa ortaokul bazında sıkıntı yok . Eşim 50 puan olmasına karşın eş durumu atamasında tum okulları açtıkları için sorun yok.
Genede ben ilişik kesmedim henüz, 27 ağustosu beklicem olduda çıkmadı eşimin ataması kendi atamamı ıptal hakkım varmış

mcm2276' Alıntı:
@lulu@' Alıntı:
Bende isticem.Merkez istiyorum ama orda hiç okul açılmamış :(

Hiç okul açılmadığının bilgisine nereden ulaştınız hocam?

Arkadaşlar kusura bakmayın.Eşim bana açılan okullar diye araştırıp bi liste verdi.Meğerki geçen il dışı ataması yapılan okullarmış. :oops: şaşkınlık işte.O heyecanla hiç düşünemedim daha okullar belli olmamıştır,bunlar ne diye.Kusura bakmayın.Çok utandım valla.

puanım 103 Antalya merkezde bir meslek lisesi isteyeceğim. Tabii açık bir okul olur ise. Bu konuda çok fazla ümidim yok. 2012 yazında il içi eş özründe hiç bir okul açılmamıştı.

arkadaşlar bende serik te çalışıyorum.eş özründen alanyaya tayin isticem. puanım 123 muhtemelen boşalacak bi okul söleyebiliriim size serik yukarıkocayatak ybo.tabi benm tayin çıkarsa

kontenjan.meb.'ten muhtemel açık okullara bakıyorlardı. Antalyaya bakabilen olmadı mi hiç ?

döşemealtı ile ilgili bilgi isteyen olursa yardımcı olunur.
okullar ise şöyle:
Ilıcaköy Ortaokulu
Döşemealtı İmam Hatip Ortaokulu
Hilmi Caner Saraçoğlu Ortaokulu
Dağ Ortaokulu

merhaba.döşemealtı organize sanayi endüstri meslek lisesi tercih ettim.acaba antalya yüzüncü yıl tarafından oraya ulaşım varmıdır?

muratbedel' Alıntı:
okullar ise şöyle:
Ilıcaköy Ortaokulu
Dağ Ortaokulu

muratbedel' Alıntı:
okullar ise şöyle:
Ilıcaköy Ortaokulu
Dağ Ortaokulu

Hocam,ben de muratpaşa merkezde oturuyorum.Acaba ulaşım ne şekilde olur?Bir de içlerinde bt sınıflarının durumunu bildiğiniz varmı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler :)

avarel007' Alıntı:
merhaba.döşemealtı organize sanayi endüstri meslek lisesi tercih ettim.acaba antalya yüzüncü yıl tarafından oraya ulaşım varmıdır?

muratbedel' Alıntı:
okullar ise şöyle:
Ilıcaköy Ortaokulu
Dağ Ortaokulu

valla hocam konyaaltında oturan arkadaşların arabalarıyla dönüşümlü olarak gidiyoruz.
okulunuzda ki öğretmen arkadaşlarınızdan mutlaka yüzüncüyılda oturan vardır (Tahmini 90 öğretmensiniz)
arabanızla bile yarım saatte ulaşırsınız okula. otobüs vs ile siz tahmin edin artık.

Dağ Ortaokulu için ; Dağ Kasabasına her 15-20 dakikada bir otogardan minibüs kalmaktadır. Maksimum 45-50 dakikada kasabaya varıyorlar. Kendi aracınızla 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Antalyaya 50 km mesafede.

@lulu@' Alıntı:
muratbedel' Alıntı:
okullar ise şöyle:
Ilıcaköy Ortaokulu
Dağ Ortaokulu

Hocam,ben de muratpaşa merkezde oturuyorum.Acaba ulaşım ne şekilde olur?Bir de içlerinde bt sınıflarının durumunu bildiğiniz varmı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler :)

ulaşım önceki mesajımda dediğim gibi otobüsle sıkıntılı olur. ılıcaköy-dağ orta okulları uzak kalır hele ki dağ ortaokulu Antalya nın son noktası. ilerisi burdur bucak.
BT sınıfına gelince
imam hatip yeni açıldı bu sene altıncı sınıflara kayıt alınacak. bt yok.
ılıcaköy ve dağ köy okulları ders saati maaş karşılığını zor doldurursunuz.bt olduğunu zannetmiyorum.
hilmi canerden emin değilim ama bt dersi seçmeli değildi ve normu yeni açıldı. bt den emin değilim ama yok galiba

Ya arkadaşlar.Bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama aradığım okulların nerdeyse %80 i geçen yıllarda bt sınıflarını dağıtmış.Bu nasıl iş?Tercih edilecek adam akıllı okul yok.Sizler ne yapacaksınız?

@lulu@' Alıntı:
Ya arkadaşlar.Bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama aradığım okulların nerdeyse %80 i geçen yıllarda bt sınıflarını dağıtmış.Bu nasıl iş?Tercih edilecek adam akıllı okul yok.Sizler ne yapacaksınız?

Aradığım okullara, başta BT'yi, sonra "sınıflarda projeksiyon var mı?" sorusunu yöneltiyorum. Projeksiyon olan okulları öncelikle yazıyorum hocam. Dediğiniz gibi birçok okulun BT'si yok :(

Geri