2013 - Antalya meslek liseleri hakkında bilgi

Kodla Büyü

avarel007

Üye
Aşağıdaki meslek liseleri hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi acaba

Baraj Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Prof.Dr.Tuğgeneral Cevdet Demirkol-Ayhan Demirkol Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Ayten Çağıran Ticaret Meslek Lisesi
Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Şehit Ömer Dikmen Ticaret Meslek Lisesi
Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi
Antalya Ticaret Borsası Ticaret Meslek Lisesi

kısaca özetlemek gerekirse meslek liseleri pek iç açıcı değil. aslında bu Türkiye geneli böyle. meslek liseleri sıkıntılı.

hocam benim branş bilişim.teknik eğitim çıkışlıyım. O yüzden benim için ortaokul ve düz liseler sıkıntılı. Meslek öğretmeni olupta yukarıdaki okullar hakkında fikri olan varmı acaba

eşimde teknik öğretmen meslek lisesi isticek eşimin puanı 50 hocam sızınkı kac boşuna ölü tercih yapmayalım birde bu listeyi nerden buldunuz bu okullar mı açılıcak sadece bu listedekiler genelde kepez en sakat yer

benim puanım 75. eğer boş normlar açılacaksa okullar bunlar antalya merkez için. Bu okullardan Antalya Ticaret Borsası Ticaret Meslek Lisesi
muratpaşada diğerleri kepez de. okullar hakkında bilgi edinirseniz paylaşın lütfen.

hocam tercih zamanı ilk tercihinizi belirtirseniz sevirinim boşuna ölü tercih yapmayalım. Puanımız 50 sonuçta bir yeri tutturmamız lazım

hocam kepez eml yazmayı düşünüyorum 1. olarak ama belli olmaz belki fikrim değişir. 25 tercih hakkınız var ölüde olsa yazın bence istediğinizi. o puanla rahat atanırsınız.

Husniye ozdilek tml evimin hemen yaninda, ulasim kolay sayilir yalniz kiralar üniversite ogrencilerinden dolayi pahali. Okul icin yeni yapildi, formator gorevlendirmesini uzatmadiklari zamanda müdürüyle tanismistik. Elinde liste siradan ders saati az olan bilisimcileri ariyodu. Gecici olacagi icin istememistim. Ögrenci profili olarak karışık bi yapisi var diyebilirim

ulubey38' Alıntı:
tayin isteyecek erkek arkadaşlara bu okullar hakkında özelden cevap verebilirim

Hocam anlayamadım, neden "Erkek arkadaşlara" bilgi veriyorsunuz, özel birşeylerden mi bahsedeceksiniz.

Yani biz bayan öğretmen olsak bize bilgi yok mu :?: :?: :?:

Geri