2013-2014 PROJE HAZIRLAMA DERSİ YILLIK PLAN

Kodla Büyü

sakgeyik_63

Aktif Üye
2013-2014 Proje Hazırlama Dersi yıllık planını düzenleyerek paylaşıyorum. Faydalı olur umarım.

Ekli dosyalar

• proje-hazırlama 2014.rar
    8 KB · Görüntüleme: 6,952
hocam bu proje dersi bizde de var ama ben bu derste başka şeyler anlatayım diyorum sıkıntı olur mu sizce ne dersiniz.
illa bu plana göre yayınlanan kitabı mı anlatmamız lazım...

hocam sağol ya ben de tam internetten aratıyordum bide bizim siteye girim dedim..

en başta :D böyle bir dersin olduğunu bu sene öğrendim...

Baktım ortalıkta henüz böyle bir plan yok. İnternetten araştırdım. Bir tane planı bu seneye uygun düzenledim. Ben de dersi ilk kez anlatacağım. Ondan birşey diyemem. Faydalı olması dileğiyle.

ben geçen yıl bu dersi okuttum. tam 23 proje çıktı ve Tübitak bilim fuarı düzenledik okulumuzda. K;endi hazırladığım ders notları ve sunular var. Buradan paylaşacağım. hafta hafta değerlendirme formlarına kadar var. Farklı şeyler anlatmayı planlayan hocam öyle yapma derim. Ders hakikaten keyifli ve verimlidir doğru işlenirse.

theseven' Alıntı:
ben geçen yıl bu dersi okuttum. tam 23 proje çıktı ve Tübitak bilim fuarı düzenledik okulumuzda. K;endi hazırladığım ders notları ve sunular var. Buradan paylaşacağım. hafta hafta değerlendirme formlarına kadar var. Farklı şeyler anlatmayı planlayan hocam öyle yapma derim. Ders hakikaten keyifli ve verimlidir doğru işlenirse.
Mükemmel olur hocam , ders notlar ve sunular

hocam bende bu yılproje dersıne ılk defa gırecegım kıtaba biraz gözattım ama sınavları nasıl yapılır karar veremedim.Derse önceden giren arkadaşlar bu dersın sınavlarını nasıl yapıyorsunuz yardımlarınızı beklıyorum

theseven' Alıntı:
hocam mükemmel olur eğer paylaşırsanız bizimle dosyalarınızı.
ilk defa böyle bi derse gireceğim için ben sıkıntılıyım aslında...

Geri