2012 Ocak-Haziran Dön. İllerde Görevlendirmeler-Son Durum

Kodla Büyü
Re: 2010 Ocak-Haziran Dön. İllerde Görevlendirmeler-Son Durum

nevşehir de de yazı geldi. 7 eylül son başvuru

Arkadaşlar Bursa da durum nedir bilgisi olan var mı ?

tokatta bu sene isteğe bağlı yapıldı arkadaşlar. Başvurmayanlara formatörlük gelmedi.

gaziantep nizip te varmı bi bilgisi olan formatörlükle ilgili..

ADANA'da 3 senedir formatörlüğün bahsi bile yasaklandı neredyse :)
Bu yıl zorunlu olmadan bir başvuru aldılar fakat hala görevlendirme yok. Artık ne işler dönüyor bu karar veren komisyonlarda orası malum.
Başvurularla ilgili linkler yazılar. İçler acısı duruma tek bir yorum yapacağım vali adına bir yazının altına imza atıyorsan ne yaptığını nasıl yapacağını bilmelisin. İşte linkler:
*İlk başvuru yazsı: http://www.btadana.gov.tr/dosyalar/icer ... temmuz.pdf
*Sessiz sedasız kendi adamlarımızı alıp başvuruları kapatamadık yazısı: http://www.btadana.gov.tr/dosyalar/icer ... at_ld_.pdf
Başvuru sayısı Adana gibi bir metropol olmuş şehirde çok görüldüki hâlâ sonuçlanmadı ve beklniyor. İlk yazıdaki seçme planı ile ikinci yazı ve sonrasındaki zaman açısından farkı herkes görür. Kimse kusuruma bakmasın ama bazı ilçe ve il yönetimindeki meb idarecileri devletten dahada devletçi oluyor mal müdürleriyle bu görevlerin ücretlerini pazarlık konusu yapıyorlar. Yok efendim fazla olurmuş ödenekmiş falan filan. Ya altına imza attğın görevlendirmeyi hakedene verirsin yada o makamı meşgul etmez istifa edersin. Benim ensem kalın ücretim tamam deyip memurunu ezdiremezsin. Düşünebiliyormusunuz BT sınıflarından sorumlu olacaksın yazın internet kafe gibi çalıştıracaksın sonrada ay sonunda babamın hayrına yaptım diyeceksin. Bu vb. kafada idareciler BT öğretmenlerini yada formatörlük belgesi olan öğretmenleri devletin ücretsiz teknik elemanı olarak görüyor. Yok arkadaş görevi vereceksin, hakkıyla yapanada emeğinin karşılığını ödeyeceksin. BU KONUYLA İLGİLİ OLARAK ADANA İLİMİZDEKİ BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLERİ VE FORMATÖRLÜK BELGESİ OLAN ARKADAŞLARI BU SİTEDEN BANA ÖZEL MESAJLA ULAŞMALARINI VE E POSTA ADRESLERİNİ VERMELERİNİ TALEP EDİYORUM. EĞER BU KONUDA BİR SONUÇ ÇIKARMAZSA ADANA İL MEM , HEP BİRLİKTE HAKKIMIZI HUKUKİ ALANLARDA ARAYACAĞIZ.

Gaziantep formatörlük başvuruları başladı. son gün 24 aralık duyurulur

konya akşehir e yazı gelmedi, konya başvuruları başladı da bizim mi haberimiz yok??

çorumdan bi haberi olan varmı başvuru yaptık bekliyoruz.

Uşak ta ocak 2011 görevlendirmeleri için sadece İlk öğretimlere yazı geldi. Lİselerde BT formatörlük uygulamasına son verildi.

arakadaşlar bizim ilde görevlendirmeyi zorunlu yapıyorlar 4 aylık hamileyim bazen okulda rahatsızlanıyorum bu yüzden 2. dönem formatör olmak istemiyorum bunun için ne yapmalıyım...

durumunuzu dlekçe ile miili eğitim müdürlüğüne bildirin ve sonra imzalayacak olan şube müdürü ile yüz yüze görüşüp durumunuzu anlatın. Adanada bu şekilde görev almayan arkadaşlar oldu.

arkadaşlar MARDİN de en son durum ne

tekirdağ bugün yaptı

burda görevlendirme onayları 1.dönem sonuna kadar diye çıkmıştı. yani yarıyıl tatilinde serbestiz. sanırım onun için bekliyoruz yeni başvuruları..

bitliste durum ne bilgisi olan var mı?

bitliste hala yapılmadı.
beklemedeyiz. 15 saate tamamladılar. öyle bekliyoruz.

biran önce karar verselerde bizde önümüze baksak

ist. için okula bugün yazı geldi görevlendirme tarihi 1 ocak 30 haziran yazıyor ve tarihte 2009 a ait, ist için böyle değildi daha önce tatilden sonra başlıyordu sanırım bu defa tatilde de okulda olacağız .

badem46' Alıntı:
Ben sınıfçıların formatörlük yapmasına karşıyım.Sınıfçıların bir buna el atmadıkları kaldı.Onada el atsınlar ne olursa artık.Sınıfçılardan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmem.Cahil oluyorlar genelde.Kmaraş MEM uğraştırıyor.

Badem46 adlı karaktersiz sen sınıfçıların tırnağı bile olmazken sınıfçılar seni okuttu büyüttü.Kişilik yoksunu olmasan ellinden öpeceğin sınıf öğretmenine bile hakaret etmezsin.Sonrada yok şifremi çaldılar yok sınıfçı birisi çaldı diyorsun.Asıl cahil insan sensin.Öğretmenlik mesleğini ayaklar altına alan birisin.Nasıl öğretmen oldun sen?Yazık yazık seni okutan öğretmeninde sınıf öğretmeniydi.Ağlayıp sızlanmayı keste aldığın maaşın hakkını ver.Kul hakkı yiyiorsun müslümanım dersin şimdi.Senin müslümanlığından bile şüphe duyarım.Utanmaz sınıf öğretmeninin adını unutmazken diğer öğretmenlerinin adını bile hatırlayamazsın be cahil be kişilik yosunu.Seni öğretmen eden de kabahat.Adamsan sınıfçı arkadaşlarınada böyle desene hepsi suratına tükürür senin.

Formatör öğretmen illaki bilgisayar öğretmeni olacak dersen sen bilgisayardan anlıyor musun ki şifreni çaldıracak kadar acizsin.Onca okul var bilgisayar öğretmeni olmayan bunların dersine kim girecek.İşin gücün sınıfcılar ek ders almasın ben alayım RABBENA HEP BANA diyorsun yani.Adam ol aklını alırım.Akılsız utanmaz 02.02.2011 tarihinden bana pm den yazmıştı ya anlatıyım yediğin haltları o zaman.Senin gibi karaktersizleri öğretmen etmişler ya yanarım da buna yanarım.

NOT:sınıfçı değilim.

sayın site yöneticileri şu konu başlığını değiştirseniz 2012 yapsanız ya da konuyu kapatsanız diyorun

pharmaton' Alıntı:
badem46' Alıntı:
Ben sınıfçıların formatörlük yapmasına karşıyım.Sınıfçıların bir buna el atmadıkları kaldı.Onada el atsınlar ne olursa artık.Sınıfçılardan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmem.Cahil oluyorlar genelde.Kmaraş MEM uğraştırıyor.

Badem46 adlı karaktersiz sen sınıfçıların tırnağı bile olmazken sınıfçılar seni okuttu büyüttü.Kişilik yoksunu olmasan ellinden öpeceğin sınıf öğretmenine bile hakaret etmezsin.Sonrada yok şifremi çaldılar yok sınıfçı birisi çaldı diyorsun.Asıl cahil insan sensin.Öğretmenlik mesleğini ayaklar altına alan birisin.Nasıl öğretmen oldun sen?Yazık yazık seni okutan öğretmeninde sınıf öğretmeniydi.Ağlayıp sızlanmayı keste aldığın maaşın hakkını ver.Kul hakkı yiyiorsun müslümanım dersin şimdi.Senin müslümanlığından bile şüphe duyarım.Utanmaz sınıf öğretmeninin adını unutmazken diğer öğretmenlerinin adını bile hatırlayamazsın be cahil be kişilik yosunu.Seni öğretmen eden de kabahat.Adamsan sınıfçı arkadaşlarınada böyle desene hepsi suratına tükürür senin.

Formatör öğretmen illaki bilgisayar öğretmeni olacak dersen sen bilgisayardan anlıyor musun ki şifreni çaldıracak kadar acizsin.Onca okul var bilgisayar öğretmeni olmayan bunların dersine kim girecek.İşin gücün sınıfcılar ek ders almasın ben alayım RABBENA HEP BANA diyorsun yani.Adam ol aklını alırım.Akılsız utanmaz 02.02.2011 tarihinden bana pm den yazmıştı ya anlatıyım yediğin haltları o zaman.Senin gibi karaktersizleri öğretmen etmişler ya yanarım da buna yanarım.

NOT:sınıfçı değilim.

Pharmaton arkadaşım bu adam fen bilgisi öğretmeniymiş kardeşi formatör bilişimci boş ver abisi cahil daha ek ders için anasını bile satar.

Geri