2012 eş durumu konyada nereler açıktı?

Kodla Büyü

theArcher

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şubat ayında eş durumunda konyada nereler açıktı?yazın eş durumundan konyayı istemeyi düşünüyorum.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• konya bilisim.jpg
    konya bilisim.jpg
    334.3 KB · Görüntüleme: 1,588
bas_kan' Alıntı:
http://personel.meb.gov.tr/www/2013-yili-ozur-durumuna-bagli-subat-donemi-yer-degistirme-islemleri/icerik/146

Konyanın neresinde çalışıyor hocam eşiniz? Tercihlerinize dikkat edin konya çok geniş bir ucundan bir ucu 6-7 saat sürüyor. Eş durumundan isteyipte eşinden uzaklaşan çok kişi gördüm..

yuh be ne sallamıssın 6-7 saat diyerek...Konyanın en uc ıkı noktası en fazla en fazla 2 saat..O da 60 km hızla gidersen.İnsanları yanıltmaktan zevk mı alıyorsunuz bılmıyorum kı..

bana yalancı diyen hangi ilde çalışıyor bilmiyorum ama konyada otuz küsür tane ilçe var..
google maps kullanmayı biliyorsan konyanın çeltik ilçesi ile ereğli ilçesi arasını bi ölç istersen..

narsist' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
http://personel.meb.gov.tr/www/2013-yili-ozur-durumuna-bagli-subat-donemi-yer-degistirme-islemleri/icerik/146

Konyanın neresinde çalışıyor hocam eşiniz? Tercihlerinize dikkat edin konya çok geniş bir ucundan bir ucu 6-7 saat sürüyor. Eş durumundan isteyipte eşinden uzaklaşan çok kişi gördüm..

yuh be ne sallamıssın 6-7 saat diyerek...Konyanın en uc ıkı noktası en fazla en fazla 2 saat..O da 60 km hızla gidersen.İnsanları yanıltmaktan zevk mı alıyorsunuz bılmıyorum kı..

konyanın halkapınar ilçesinin bir köyü ile akşehir ilçesinin köyü arasındaki mesafeyi 60 değil 120 ile gitsen 4 satte alamazsın

mustafatoker' Alıntı:
narsist' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:

konyanın halkapınar ilçesinin bir köyü ile akşehir ilçesinin köyü arasındaki mesafeyi 60 değil 120 ile gitsen 4 satte alamazsın

Teşekkürler hocam yorumunuz için.. İnsanları yanıltanı da gördü herkes..

hocam kendim konyalıyım zaten.Yaza evlilik düşünüyorum inşaallah.Eşim hemşire ama özel bir firmada merkezde çalışıyor.Bugün tercihler var devleti düşünüyoruz inşallah.Kendim de afyonda çalışıyorum.Konya merkezde benim için açık olmazsa eşime afyonu yazmayı düşünüyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.Bizim için konya çok güzel olacak.Eşimiz puanı baya yüksek afyon veya konya nereyi isterse gelir ama benim merkezde çalışma şansım ne olur?Şimdiden teşekkürlerr...

Hocam Listedede gördüğünüz gibi Merkezde sadece Meram Bilgi ve Sanat Merkezi var.. İl içi olsa daha fazla olurdu eminim ama il dışı konya merkez biraz zor listeye göre yakın bir ilçede görünmüyor..

havası bozuk, yolu yok, esnafı esnaf değil, gezecek görecek bir güzelliği yok. ne yapacaksın hocam konyada ben öyle bir hata yapıp geldim sevmedim hiç.

Hocam afyon veya konya arasında kalmıştık.1.konya 2.afyon tercih ettik.Artık hakkımızda neresi hayırlısıysa bekliyecez.Bu hafta açıklanır sonuçlar heralde.Kendim afyondayım.tayinci42 hocam Bahsettiğiniz sıkıntıları burdada yaşamıyor değilim hemde fazlasını.İnş.Eş durumunda da merkezde bir kaç yer açılır.Açılmasada yakın ilçelerden bir kaç yer yazacaz artık.Listede en son eş durumunda 2 yer açılmış.İnş. Bu sayı artar.İlyas33 hocamında dediği gibi ortaokullar bu durumu etkileyecektir heralde.

Geri