2012 de Sınav Var! EBİTEFO

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar ortamı bulandırmak gibi algılanmasın ama 2012 yılında EBİTEFO öğretmenlik sınavı yapılacakmış. Bunun nedeni olarak da; Fatih projesi kapsamında eğitimden geçirilecek 700.000 öğretmen arkadaş sayısına karşın MEB de yeteri sayıda EBİTEFO olmadığı gösteriliyor. Sınav içeriğininde 2008 yılında yapılan sınav eşdeğerinde olacağı; A+ ve Eğitim bilimleri sorularının yer alacağı söyleniyor. Bana da mantıklı geldi açıkcası, bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim.
2006 EBİTEFO soruları:

24.02.2008 Tarihli Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Adayı Seçme Sınavı, Sınav Sonuç Bilgileri
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/di ... Ss_Frm.htm
2008 EBİTEFO soruları:
2008 Başvuru Formu:

Ekli dosyalar

• 2006.rar
    203.3 KB · Görüntüleme: 1,992
  • 2008.rar
    691.9 KB · Görüntüleme: 2,015
  • 2008_EBiteFormator.zip
    281.3 KB · Görüntüleme: 834
Ben askerden gelene kadar yapmasınlar. Bunu da kaçırmak istemiyorum :)

cesuruz güçlüyüz ve her daim hazırız BİLGİSAYAR...
server göster ceset iste.2006 şampiyonu burda

A + soracaklarsa Çizgi Tagemin A+ Eğitimini izleyip sınavlara girin, hazırlanmış olursunuz. 2008 de Çizgi Tagemin bu eğitimi olacaktı 100 çekerdim :)

başka branştan girilmesin sınava.. ne gerek varmışki.. ihtiyaç varrsa yeni atama alsınlar alla alaa zaten iice düştü bt alımı...

ben size pzt öğrenirim beraber çalıştığımız bir eğitici var.bakanlıkla her daim beraberler.Sınav olduğunda mutlaka beni arar.

Ben sınav yapılacağına inanmıyorum. Önce özlük hakları belirlensin görev tanımı yapılsın adam gibi sonra yapsınlar sınavı.

fatih projesi için eğitmenlere ihtiyac var.2012den itibaren 680 bin öğretmen hizmetiçi eğitim alacak bu eğitmenlerden

Bu sınava daha öncesinde sözleşmeli olduğu için giremeyen çok insan var onlardan birisi de bendim, sorulara baktım da;
Belki bu sınavda eğitim bilimlerinin olması gerekli olan bir kısımdır ama bu kısmın olma sebebi bt öğretmenlerinin diğer öğretmenler karşısındaki bariz avantajını kapatmak mıdır acaba ?

Pazartesi öğreniriz...Yukarıdaki arkadaşın bağlantısı varmış...

hocam çizgi tagemin dökümanlarını iyice gözden geçir iş tamamdır bu dökümanlar gerçekten çok iyi

Geri