2012-2013 Ortaokul Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Yıllık planları nasıl hazırlayacağız kitaplar değişmiş elimizde kitap yok bilgisi olan paylaşsın 1-2-3-4-5 basamak kitaplar var mı bu sene varsa değişti mi? Yoksa 5. sınıfa ı eski kitaplara göre mi hazırlayacağız planı.....
Bunun gibi bir çok soruya cevap bulabilrsen planlarımı hazırlayacağım...

Evet arkadaşlar 6-7-8 basamak kitapları değişti. Fakat diğer basamaklar geçen sene kaldırılmıştı. Bu sene nedir durum bilgi verebilecek kimse var mı?

Klavuz kitap gelmedi benim okuluma. Klavuzu olan var mı? 5. sınıf öğrenci kitapları da gelmedi.

5. sınıf ne klavuz ne de öğrenci kitapları gelmedi. 6-7-8. sınıfların klavuz kitabını aldım değişmiş.

haydi bakalım hayırlısı...

Ekli dosyalar

• 2012-2013 Bilişim Teknolojileri Dersi Yıllık Planı 6-7-8.rar
    495.5 KB · Görüntüleme: 3,030
Gamze Birdal' Alıntı:
Arkadaşlar TTKB Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı'nı web sayfasında yayınlamış.
http://ttkb.meb.gov.tr/www/ogretim-prog ... /icerik/72
Buyrun inceleyin. Anladığım kadarıyla kitap gönderilmeyecek artık. Bakalım neler olacak :)

buradaki belgede milli eğitim bakanı hala Hüseyin çelik olarak görünüyor eki sanırım bu.

okul başladı ama ne kitap var nede plan nede dersin ne olacağı belli degil,daha seçmeli ders seçimi bile tamamlanmadı, bakalım ne olacak

Hocam plan için teşekkür ederiz.. Yalnız okula hiçbir sınıfın kitabı gelmemiş fakat öğretmen klavuz kitabını göndermişler. bu nasıl iştir ?:s

yıllık planlar için teşekkürler.
ayrıca ttkb' nın ORTAOKUL VE İMAM HATİP ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSİ
(5, 6, 7 VE 8. SINIFLAR) ÖĞRETİM PROGRAMInı buradan indirebilirsiniz
http://www.sorubak.com/ortaokul-bil...-6-7-ve-8-siniflar-ogretim-programi_37695.htm

Bizim okulada kılavuz kitaplar gelmedi. Bir konuyu anlamadım 5. sınıflar için kitap basılacak mı basılmayacak mı bu programa göre basılmayacak gibi görünüyor

merhaba herkese, yeni atandım ve formatör oldum halimi anlayabilirsiniz.. öğrencilere bilişim teknolojileri kitabı verilecek mi?

Geri