2012-2013 Kitap seçimi

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• kitap.JPG
    kitap.JPG
    22 KB · Görüntüleme: 2,195
Dans ettireceksiniz sayın hocam ( artık neyi dans ettireceğinize siz karar verin ) :!: :scared:
:wink:

ben bu sene mudur yardımcısına kitap istemeyin hocam dedim,

lab.daki makinelerde kitaplar yuklu nasıl olsa diye dusundum.

aakcakaza' Alıntı:
ben bu sene mudur yardımcısına kitap istemeyin hocam dedim,

lab.daki makinelerde kitaplar yuklu nasıl olsa diye dusundum.
heralde ben de sizin gibi yapacağım sadece 6. basamak isterim gerisini 4 - 5 işlerim ama planda sıkıntı çıkar mı acaba...

arkadaşlar ben 4,5,6. basamak konularını veriyorum bu sene kitap seçiminde yine 6,7 ve 8. basamak seçebiliyorsunuz sadece bende maalesef 6,6,7. basamak seçtim.
acaba sadece 8 lere 6. basamak seçsem diğer sınıflar için kitap istemesem seneye bu dersin seçiminde sıkıntı olabilir mi sizler kitapları nasıl seçtiniz.

6-7-8 basamk olarak geçmiyodu ama 6.7-8 sınıf diye geçiyodu ben yanlışmı anladım

seneye sadece 6. sınıflarda3 saat dersim var. 7 ve 8 lerde yabancı dil seçildi o yüzden kitap sıkıntım yok :!: :!:

"İlköğretim Bilişim Teknolojileri 6 - 8, İlköğretim Müzik 1- 8 derslerinde Aralık 2011 tarihli ve 2651 sayılı Tebliğler Dergisi’nde duyurulan eğitim araçları kullanılacaktır." diyor kitap seçim klavuzunda
Bilişim kitapları içerik olarak değişmiş olabilir mi?

arkadaşlar 1-5. basamaklar arasını geçen yıl da seçemedik. dersler 4.ve5.sınıflardan kaldırıldığı için. sadece 6,7 ve 8. basamakları seçebiliriz.
bende; 6.sınıflara->6.basamak, 7.sınıflara->7.basamak, 8.sınıflara->7.basamak kitaplarını seçtim.
Kitapları çok fazla kullanmıyoruz ama zaman zaman oradaki konulardan beğendiklerimi yaptırıyorum. Ama kitap seçmesek sorun olur mu bilemem... e-kitapta kullanılabilir bence.

Ben de seneye dersi seçilmeyecek olanlardanım. Seçilecek olsa da kitap istemeyi düşünmüyordum gerçi ama.

Yine bir tezatlık dikkatimi çekti :lol:

Zannedersem bizim dersimizde seviyeye göre ders kitabı seçilmesi gerekiyordu. Tabi bu durum bir sınıfa 1'den 8'e kadar herhangi bir kitabın seçilmesini mümkün kılıyor. Ancak Bakanlık kitap seçim modülünü açarken, 4-5'lerden ders kaldırılınca seçim modülünden de bir çırpıda kaldırmış.

Açıkçası Bilişim kitaplarını seneye hiç seçtirmeyeceklerini düşünüyordum ama en azından tamamen kaldırmamışlar dersi.

Ya da belli olmaz bugün dersi seçtirip kitap isteyebilirsiniz diyen yetkililer yarın bir yazı ile dersi de bir çırpıda kaldırıverirler. :-1:

Geri