2012-2013 işletmelerde beceri eğitim yıllık planı

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar buyrun hazırladım sonunda olmayan yeri varsa düzelteyim. birde bu dersin sınavları nasıl oluyor planda belirtemedim bilmediğim için

Ekli dosyalar

• LETMEPLAN.rar
    90 KB · Görüntüleme: 1,222
Elinize sağlık hocam. Bir şey sormak istiyorum.
Bu yıllık planın konularında anakart değil de anakartı incelemek şeklinde yazmışsınız.
Bazı planlarda ise ana kart modülünün hepsini almışlar.
Şimdi biz nasıl plan yapacağız ben anlamadım. Bilen birisi açıklarsa çok sevinirim.

Arkdaslar bütün planlar web bölümlerinden teknik servis hiç hazırlamadı mı? Palasırlarsa güzel olur ilk defa böyle bir uygulamaya basladık....

anadoluman' Alıntı:
Elinize sağlık hocam. Bir şey sormak istiyorum.
Bu yıllık planın konularında anakart değil de anakartı incelemek şeklinde yazmışsınız.
Bazı planlarda ise ana kart modülünün hepsini almışlar.
Şimdi biz nasıl plan yapacağız ben anlamadım. Bilen birisi açıklarsa çok sevinirim.
hocam modülün hepsini seçmek zorunda değilsiniz siz kendiniz seçiyorsunuz hangilerini seçeceğinizi.
diğer soruna gelince benimde kafam karıştı bu şekilde olmazmı hakikaten :(

Hocam elinize sağlık. Mesleki Yabacı Dil, Açık Kaynak İşletim Sistemleri ve İnternet Programcılığının 2 modülünü ders sayılarından dolayı seçemedik. Sanırım sizde de böyledir. Bizler modül seçerken; Web proramcılığı dalı yeterlilik tablolarını dikkate almamız lazım. Öncelikle bu tabloya göre vermediğimiz modülleri, planda mutlaka belirtmemiz lazım, daha sonra diğer modülleri ekleyebiliriz.

teşekkürler hocam ama Mesleki Yabacı Dil, Açık Kaynak İşletim Sistemleri ve İnternet Programcılığının 2 modülünü ders sayılarından dolayı seçemedik ifadesini anlayamadım

Hocam Yeterlilik tablolarına göre Web dalının alması gereken modüller içinde var, ama biz o modülleri 11.sınıfta veremediğimizden dolayı, işletmede beceri eğitimi planı içerisine ekliyoruz..

Geri