2012-2013 BTR AYLIK ÇALIŞMA PLANI

Kodla Büyü

serdar227

Site Gezgini
Yeni yayınlanan BTR yazısına göre 30 saatlik BTR aylık çalışma planı yapmaya çalıştım.. Kendi bulunduğum ilde bilişimciler başka okullara görevlendirildiği için bazı günleri boş bıraktım.. kullanacak olanlar düzenlemeleri kendilerine göre yaparlar artık..

Ekli dosyalar

• BTR PLAN.rar
    55.3 KB · Görüntüleme: 2,078
çalışma planı ne yapacaklarımızın listelenmesi değilmi bu ders planına dönmüş.

Hocam bu haftalık ders programı olmuş. ders programı değilde ben 13 maddeye göre plan yaptınız sandım.

çalışma planı aylık şunu yapacağız , bunu yapacağız şeklinde olmalı ... Eski formatör dönemlik planlarımız gibi....

Ellerinize sağlık. hocam Çok işimize yarayacak.

Kafa karışıklığına da bir açıklama getireyim. Bu hafta hafta hazırlanmış ders çizelgesi. Haftalık girdiğin dersleri ve bt rehberliği yaptığın saatleri içeren bir çizelge. Bunun da yapılması ve idareye imzalatılması gerekiyor.

Çalışma planı ise ay ay hangi işleri yapacağımızı yazan plan.

teşekkürler hocam böyle bir belge hazırlayacağımızı bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum :+1:

belgeyi koyan arkadaş olayı tamamen yanlış anlamış. Çalışma planından kasıt bu değil.

bana eskisi gibi yıllık plan olmayacağını söylemişlerdi? plan mlan yapmamıştım o yüzden...bunu müfettiş isteyecekmiki?

Biz haftalık ders programı şeklinde mi hazırlayacağız anlamadım gitti, kafam karıştı. Bize gelen görevlendirme yazılarında 30 saat ibaresi yok. Eğitim öğretim saatlerinde durur diye yazıyor. Benim görevlendirildiğim anadolu lisesinde 9. sınıfların 8 saat dersi var her gün, ayrıca ilköğretimde de 5. sınıfların 4 gün 7 saat, 1 gün 8 saat dersi var. Bi bu kadar saat duracağız demek oluyor yazıdan anladığım. Eğer öyleyse böyle her gün 6 saatlik bir program yapmak yanlış değil mi???

Geri