2011 Nissan Micra Tekna Nasıldır. ?

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar. 2011 nissan Micra Tekna modelini kismetse almayi düşünüyorum. Daha onceden forumdaki arkadaslar yardimci olmustu. Kullanan arkadaşlar var mi acaba. ? Teşekkürler.

yaklaşık 2 ay önce 2011 otomatik tekna aldım. Hanımın ailesine aldım. Araba çok atik, içine oturunca çok yüksek olduğunu farkedeceksiniz. Donanım olarak hız sabitleme digital klima vs her şey var. 500 km uzun yol yaptım yol tutuşu iyi ancak 120 civarında içeriye biraz fazla ses alıyor. Ben genel itibari ile beğendim. 2011 tarçın rengi tekna paket 45 binde 44 bine aldım

Nissan deyince benim için akan sular durur. Tüm araçlarım şu ana kadar Nissan oldu. Başka arabaya binemedim. Sanayi yolu görmeyen bir araba isteyen için bulunmaz bir nimet. 2010 model üstü arabalar için emin olamıyorum, çünkü 2010 modelin altındaki Nissan'lar çoğunlukla Avrupa üretimiydi ve inanılmaz kaliteli işçilik ve malzeme vardı. Kapitalizmin etkisi ile yeni model araçların ne kadar güvenilir, sağlam olduğunu bilemem.

Yenileri hindistan üretim otomatik şehir içi tüketimi 10 - 12 lt arası ve lpg uyumsuz
ekleme: Bizdeki öyle başka incelemedim genelleme yapmayayım

Son düzenleme:
yaklaşık 2 ay önce 2011 otomatik tekna aldım. Hanımın ailesine aldım. Araba çok atik, içine oturunca çok yüksek olduğunu farkedeceksiniz. Donanım olarak hız sabitleme digital klima vs her şey var. 500 km uzun yol yaptım yol tutuşu iyi ancak 120 civarında içeriye biraz fazla ses alıyor. Ben genel itibari ile beğendim. 2011 tarçın rengi tekna paket 45 binde 44 bine aldım

Teşekkürler hocam. Kısmetse il araba olacak Yakıtı konusunda ne söylersiniz. İstanbul şehir içi kullanılacak. Bir de L modundan bahsediliyor. Tam olarak nasıl kullanılıyor.

ben geçen hafta aldım.2012 model cvt otomatik şanzıman platinium.ortalama 6 litreyi geçmiyo.çok seri ve donanımlı..daha önce polo kullanmıştık 2004 model otomatik yine.geçişleri ve hızlanması bu segmente göre çok iyi.tavsiye ederim

ben geçen hafta aldım.2012 model cvt otomatik şanzıman platinium.ortalama 6 litreyi geçmiyo.çok seri ve donanımlı..daha önce polo kullanmıştık 2004 model otomatik yine.geçişleri ve hızlanması bu segmente göre çok iyi.tavsiye ederim

2011 Tekna düşünüyoruz sayın hocam. Modelleri arasında çok fark var mı. Yakıtı ve performans konusunda. ?

hocam 2012 sonuna kadar kasa aynı.2011 ile.araç geniş bu segment için.otomatik vites kullandım hep daha önceleri.nissan ilk kez aldım şanzımanı güzel.hanım için aldım.ben de dsg var.aracı nissan da 200 tlye şanzıman kontrolü yaptırın öyle alın derim.ben öyle yaptım.yakıt şehirçi 6,5 geçmez.seriliği güzel.daha önce polo 1.4 otomatik, yaris sanzımanlarını kullandık.düşünmeden alın derim

Araç bugün expertize girdi. Full boyalı çıktı. Araç almak gerçekten zor bir hal aldı. Beğendik ama sonuç bu. Hayırlısı.

Yarın galericiye bir uğrayacağım. Şu üç araç için gideceğim. Hangisini tercih etmeliyim. Micraya daha yakınım aslında ama yine de fikir almak isterim. Galericilerin yaptırdığı expertize güven olur mu. ? Biz de yatıracağız anlaşılan. Araçlara yorum alabilir miyim. teşekkürler.

Honda Jazz Tam Otomatik 2008 -> 95000 de 41000 TL
Ford Fiesta Tam Otomatik 96 HP -> 35000 de 47000 TL
2012 Nissan Micra Punch -> 50000 de 47000 TL

Hocam hangi sehirsesiniz ben olsam galerici eksperine guvenmem, bir cok yeri tanıyorlar computestcilerde musteri kacmasin diye galericileri cok uzmezler

Yarın galericiye bir uğrayacağım. Şu üç araç için gideceğim. Hangisini tercih etmeliyim. Micraya daha yakınım aslında ama yine de fikir almak isterim. Galericilerin yaptırdığı expertize güven olur mu. ? Biz de yatıracağız anlaşılan. Araçlara yorum alabilir miyim. teşekkürler.

Honda Jazz Tam Otomatik 2008 -> 95000 de 41000 TL
Ford Fiesta Tam Otomatik 96 HP -> 35000 de 47000 TL
2012 Nissan Micra Punch -> 50000 de 47000 TL

2011 nissan micra tekna. 54000 44.250 aldık sayın hocam. Expertizden birşey çıkmazsa inşaallah. Yorumlarınız için teşekkürler. iyi günler.

Benim okuldan müzik öğretmeni arkadaşımda vardı. 2013 model 25 bindeydi. Otomatik şanzımanı bozuldu. 8 binlira masraf yaptıktan sonra aracı sattı. Otomatik alırsanız mutlaka kontrol ettirin.

Benim okuldan müzik öğretmeni arkadaşımda vardı. 2013 model 25 bindeydi. Otomatik şanzımanı bozuldu. 8 binlira masraf yaptıktan sonra aracı sattı. Otomatik alırsanız mutlaka kontrol ettirin.

Expertize sokacağız sayın hocam. Nissan bayine şanzıman için de gitmek gerekir mi. ? Forumdan bir arkadaş bu şekilde önermişti.

Bir yakınımızda vardı ve yaz tatilinde bolca kullanıyordum çok küçük minik bir araç duruşu var ama çok rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyordu. Ben polo 1.4 benzinli araca sahiptim ama nissanı çok sevmiştim diyebilirim. Biraz servis maliyeti yüksek çıkıyordu genel olarak ama çok da dert edilecek seviyede değildi.

Bir yakınımızda vardı ve yaz tatilinde bolca kullanıyordum çok küçük minik bir araç duruşu var ama çok rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyordu. Ben polo 1.4 benzinli araca sahiptim ama nissanı çok sevmiştim diyebilirim. Biraz servis maliyeti yüksek çıkıyordu genel olarak ama çok da dert edilecek seviyede değildi.

Teşekkürler hocam.

Geri