2011 haziranda kadroya geçtim e-bordro hatalımı

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar 2007 yılında sözleşmeli olarak öğretmen oldum haziran 2011 yılında kadroya geçtim benim bordro hesabımda 2008 yılından önce mi göreve başlamış oluyorum 2008 yılından sonra mı göreve başlamış oluyorum çünkü emekli keseneği farklı oluşuyor benim 2008 den önce başlamış görünüyor doğrumudur?

bildiğim kadarıyla. yine mem de bir muhasebeye gidin derim.

bende 2008 yılından önce başlamış göstermişler sanırım

Sizinle aynı durumdayız ama bizi kesinlikle 2008 öncesi başlama durumunu kabul ettiremedik. 2008 öncesinde başlamış gösterebilmek için çok uğraştık ama bir türlü mal müdürlüğü kabul etmedi ve kadroya geçtiğiniz tarih baz alınacak dedi ve 2011 girişli olduk. Şu anda 2008 öncesi ve sonrasında hem maaş farkı var hemde emekli olduğumuzda emekli ödeneğinde büyük bir fark olacak.

Sizinle aynı durumdayız ama bizi kesinlikle 2008 öncesi başlama durumunu kabul ettiremedik. 2008 öncesinde başlamış gösterebilmek için çok uğraştık ama bir türlü mal müdürlüğü kabul etmedi ve kadroya geçtiğiniz tarih baz alınacak dedi ve 2011 girişli olduk. Şu anda 2008 öncesi ve sonrasında hem maaş farkı var hemde emekli olduğumuzda emekli ödeneğinde büyük bir fark olacak.
Aynı şekilde her yere yazdım bakanlığa kadar gitti bilgilerim. 2011 esas alındı, ve her ay özel sağlık primi kesintisi 125 tl ve üzeri. 2008 Ekim öncesi olsaydı bu miktar kesilmeyecekti

Geri