2011 BBNet EN'leri belli oldu..

Kodla Büyü
arkadaşlar hediyeler müthiş tüm bbnet ailesi ve çizgi tageme teşekkürler.

Bana da ulaştı hediyeler bugün, niyazi bey'e, çizgiye ve bbnet ailesine teşekkürler...

Niyazi bey, forumun ayakta durmasına maddi ve manevi açıdan destek olduğu gibi, forumda aktif olarak bulunan arkadaşlarıda ödüllendirdi. Yönetim ve Çizgi'ye teşekkürler

Hediyeler bugün elime ulaştı. Niyazi beye, bilgisayarbilişime ve Çizgi Tageme teşekkürler....

Hediyelerim elime bugün ulaştı, tekrar emeği geçen tüm arkadaşlara başta da özellikle Niyazi Bey'e çok teşekkür ederim... :alkis: :alkis: :alkis:

destek veren tüm arkadaşlarımıza hocalarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
Hediyeler bugün elime ulaştı eksik olmayın sağolun varolun hatırlanmak iyi anılmk herhalde en güzeli olsa gerek.
Allah bu güzel ortamıbozdurmasın inşallah sonuna kadar paylaşmaya yazışmaya devam diyelim....

evt OMD hocam ben de nereye gitsem değişik kupalar gördüğümde alıyorum. evimde koyacak yerim kalmadı :) bunu da çok beğendim. diyorum ya satışa çıkarın valla ilk ben alcam :)

Neden olmasın:)

O zaman üyelerimiz kriterleri belirlesin, herkes buraya fikirlerini yazsın:) Biz de belirli sayıda üyemize şu an anlaşmalı olduğumuz kodlab veya sıfır bir yayıncılık tarafından satılan bilişim kitaplarından hediye edelim:)

Benim aklıma gelen, ilk kriterler:

1. Sitemize en az bir yıldır üye olsun:)

2. iki tarih aralığı verelim:

bu tarih aralığında kaynak indir merkezine en çok kaynak yükleyen

bu tarih aralığında bbnet medyaya en çok video yükleyen,

bu tarih aralığında en çok mesaj yazan (teşekkür, takip, up vs. hariç:)

bu tarih aralığında en ilginç konu başlığını açan?

gibi:)

biraz tartışalım:)

Geri