2010 Honda civic elegance Aracımı satıyorum arkadaşlar.

Kodla Büyü
15 gündür elegance arıyorum :)

Bugün 1 adet buldum, hayırlı satışlar...

Arkadaşlar araç bir haftalığına yayından kaldırılmıştır. 1Hafta sonra ankarada tekrar satışa sunucam. İlginiz için teşekkürler.

sağ ol mezbele hocam,
Antalya eysa bayi. Geçen hafta kampanya varmış ondan yararlandım

bir öğretmene yakışan ilan budur. Arabanın olan kusurlarını saklamamışsın, helal sana hocam. Hayırlı satışlar :alkis:

Bu araci alan Türkiye topraklarında satmada zorlanir, değişen ve boyasi var...fiyatina gore konforu iyi olmayan araçlardan..hayirli satislar

aynenbadi' Alıntı:
Bu araci alan Türkiye topraklarında satmada zorlanir, değişen ve boyasi var...fiyatina gore konforu iyi olmayan araçlardan..hayirli satislar
Hocam aracın kazalarının resimleri var şase ve direklerinde en ufak bir oynama yok piyasanın altında veriyorum fiyatını, zor satılacağını düşünmüyorum zaman göstericek.
40.000 tl ye daha konforlu bir araç varsa söyleyin hocam çok merak ettim. Honda kullanmadan konforu hakkında yorum yaptıysanız çok vahim.
Genede görüşleriniz için teşekkürler.

mezbele' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Hocam aracın kazalarının resimleri var şase ve direklerinde en ufak bir oynama yok piyasanın altında veriyorum fiyatını, zor satılacağını düşünmüyorum zaman göstericek.
40.000 tl ye daha konforlu bir araç varsa söyleyin hocam çok merak ettim. Honda kullanmadan konforu hakkında yorum yaptıysanız çok vahim.
Genede görüşleriniz için teşekkürler.
sizi anlıyorum hocam,ama türkiyede arac boyalı ve değişen olunca nazlanıyor insanlar o açıdan söyledim,çünkü başıma geldi,bende baya ucuza vermiştim...
konfor meselesinde o fiyatlara golf-octavia alınabilir,almanlar konfor işini iyi biliyor,sizin aracı kullandım uzun yolda motor ve yol sesini acaip alıyor,bu sesi golf ve octavia da duyamazsın.. fiyat uygun hayırlı satışlarrr

Benim kanatim aracın yürüyeninde ve şasesinde, direklerinde bir sorun olmadıkça, kaput tavan gibi önemli noktalar temiz olduktan sonra tüm araçlar satın alına bilir diye düşünüyorum. 5000-6000 tlde cebinde kalır Allah korusun yarın bir gün aracın bir yerini sürtersende benim gibi değeri düştü diye üzülmezsin:(.
Konfor konusunda hala ısrarlıyım, ben çok memnunum araçtan.
Hayırlısı bakalım hocam .Sağolasın...

mezbele' Alıntı:
Benim kanatim aracın yürüyeninde ve şasesinde, direklerinde bir sorun olmadıkça, kaput tavan gibi önemli noktalar temiz olduktan sonra tüm araçlar satın alına bilir diye düşünüyorum. 5000-6000 tlde cebinde kalır Allah korusun yarın bir gün aracın bir yerini sürtersende benim gibi değeri düştü diye üzülmezsin:(.

hocam aynen bende sizin gibi düşünüyorum ama inanın Türkiye'de boyalı araba satması gerçekten zor,ancak sizin gibi düşünen birini bulmalısınız ,o da biraz zaman alır , bu arada araba için söylenilecek söz yok ,özellikle konforu süper, sınıfının en iyisi diyebilirim hatta ,umarım istediğiniz fiyata satarsınız

ba2khan' Alıntı:
mezbele' Alıntı:

hocam aynen bende sizin gibi düşünüyorum ama inanın Türkiye'de boyalı araba satması gerçekten zor,ancak sizin gibi düşünen birini bulmalısınız ,o da biraz zaman alır , bu arada araba için söylenilecek söz yok ,özellikle konforu süper, sınıfının en iyisi diyebilirim hatta ,umarım istediğiniz fiyata satarsınız
Teşekkürler hocam. Umarım biniciye gider ölücülere değil.

aynenbadi' Alıntı:

tahminimce araba piyasasında ölücü diyorlar bu tarz yorum yapanlara :)
araba sanki pert olmuş gibi yazmışsın hocam.
bu arabalar avrupa araba 5000 TL hasar devede kulak.
bir de arabadan anlamadığınız belli. Honda piyasanın en konforlu araçlarındandır.

Hocam siz gönlünüzü ferah tutun 1 haftada gider bu araba :wink:

Zizu_' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

bir de arabadan anlamadığınız belli. Honda piyasanın en konforlu araçlarındandır.

yorum yapanlara değil türkiyede zihniyet bu yönde değişen ve boyalı olunca satmada zorlanırsınız...
siz sadece honda kullanmışınız sanırım? o fiyata daha konforlu olan octavia ve golf alınabilir diyorum,piyasasının en konforlu aracı nasıl oluyor onu anlamadım?

"boyalı araba satılmaz" diye birşey kaldığını zannetmiyorum bu devirde.

Son arabamı boyalı olduğunu bilerek aldım. Alırken bildiğim ustaya gösterdim. Motoruna, yürüyenine, nerden kaza olduğuna baktırdım. Kafama yatınca da aldım arabayı. Bir senedir çok şükür sıkıntım olmadı.

Özellikle büyük şehirlerde ve 40-50 bin Km. üzeri araçlarda illaki az çok darbe, boya vs. vardır, olabilir. Önemli olan çok büyük bir darbe almış olmasın, motorunda, şanzımanında vs. büyük bir arıza olmasın. Tramer kayıtlarında mesela 4-5 bin TL'yi aşan bir hasar kaydı varsa o zaman tabiki sıkıntı olabilir.

Ev alırken boyasına mı bakarsınız, yoksa temeli, kolonu vs. sağlam mı diye bakarsınız? Arabada da aynı olay.

bende de bu kasa 2012 premium otomatiği var. 10 numara araçtır tavsiye ederim. fiyatta makul

Zizu_' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

İnşallah hocam sahibinden.com da 12 kişi favorilerine eklemiş bakalım. Hayırlısı artık.

honda'nın 2.el piyasası çok iyi merak etmeyin yakın bir zamanda satılır aracınız :) Ben almadan önce çok araştırma yapmıştım.

hocam benim merak ettiğim park halindeyken aracınıza çarptıklarında o değişenlerden dolayı arabanızın değer kaybettiği için dava açdınızmı?

bilisimci_009' Alıntı:
hocam benim merak ettiğim park halindeyken aracınıza çarptıklarında o değişenlerden dolayı arabanızın değer kaybettiği için dava açdınızmı?
Yok hocam açmadım.Aslında Böyle bir hakkım olduğunu geçen sene öğrendim.Biliyorsunuz davalarda bir taraf polis olunca hakkınızı almanız çok zor. İnsanlar canını veriyor hesap sorulamıyor:(. Sadece park halindeki kaza olduğu için kaskom bozulmadan devam etti.

mezbele' Alıntı:
bilisimci_009' Alıntı:
Yok hocam açmadım.Aslında Böyle bir hakkım olduğunu geçen sene öğrendim.Biliyorsunuz davalarda bir taraf polis olunca hakkınızı almanız çok zor. İnsanlar canını veriyor hesap sorulamıyor:(. Sadece park halindeki kaza olduğu için kaskom bozulmadan devam etti.
Hayırlısı hocam O zaman dava açsaydınız kazanırdınız ve değer kaybınız karşılanırdı.Satarkende içiniz rahat satardınız.

Arkadaşlar araç Türkiye topraklarında 1 gün içinde 38.300 e satılmıştır.
İlgilenenlere teşekkürler.

Geri