2009 un en iyi antivirüs programı hangisi?

Kodla Büyü
Bence xp kullanıyorsanız...Tek başına hiçbir antivirüs programı tam anlamıyla koruma sağlamıyor...Ek bir güvenlik programı daha kullanmak gerekiyor...Usb Disk Security gibi...
Antivirüs Programları içinde en iyi bence Nod 32...

Bence de smrt security 4 fena değil. Bayağı virüs temizledi benim labda - güncelleştirmesini yaptıktan sonra tanıdı bazılarını.. Bir de sık sık key bloke olmuyor o yüzden de hoşuma gitti :)
Ama nod32 - bilgisayarım da c: yi tıklayınca ayrı pencerede içeriğini gösteren bir virüs var ya hani - onu düzeltemedi.. burada paylaşılan bir scprit gibi bişey varı onu denedim düzeldi.

zambak06' Alıntı:
arkadaşlar hem bilgisayarı yormayan hem de iyi koruyan en iyi antivirüs hangisi?
En iyisi kendimiz!.. :idea: Ama kendimin dışında ben Pc karşısında değilken korusun diye her ay farklı bir antivürüs kullanıyorum. Kaspersky, avast, nod32, panda, norton, bitdefender, avg vs.vs. ve diğer koruyucu programları beraberinde kullanıyorum (Usb disk sec. vb.) bazılarını 1 ay bile kullanmıyorum.
Bu arada okulumdaki pc de biri, evdekinde başka biri, laptopta da başka birini yüklüyorum ki birinin kaçırdığını usb bellek ya da taşınabilir diskle diğerinde kullandığımda birinden biri yakalasın diye..

Hiçbirine güvenmemekle birlikta USB Disc Security olamadan kesinlikle bellek kullanmıyorum.

Ekrana nazar duası koyun :D Eset Smart Security 4 kullanıyorum, kişiselgüvenlik duvarını etkileşimli moda getirdikten sonra herşey senin kontrolünden geçiyor, gayet güzel...

ücretsiz antivirüsler arasında yapılan testlerde en iyi korumanın avirada çıktığını duydum.

Arkadaşlar Nod 32 den vazgeçmeyin en iyi güncelleme ve tam eş zamanlı koruma mümkün.Güvenlik duvarını etkin hale getirince en etkili koruma sağlıyor.Ancak unutmayın hızla değişen bilimle virüslerde çok hızlı değişiyor.Antivirüs programlarıda artık etkisiz kalacak...

nod 32 lisanslı + usb disc security super ikili 1 senedir ellerinden bişey kaçmadı :D

kaspersky internet security 2010 lisanslı sistemi hiç yormayan ve süper özellikleriyle bir muhteşem :sleep:
Hem windows 7 professional dede çalışıoo :roll:

Kasersky internet security 2010 yeni versiyonu bilgisayarı hiç yormuyor. Dünde 2 adet 1 yıllık ücretsiz lisans aldım. Benden rahatı yok şimdi ;)

bence hepsi güncellendikten sonr aynı işi görüyor. fakat. bilgisayarı kasma konusunda nod ve kaspersky benim açımdan sınıfta kalıyor. her zaman olmasa da bazen bilgisayar durduk yere kasılınca ctrl + alt + delete yapınca karşınızda %50 - %70 ile çalışan antivirüs programı görmek hoş olmuyor.

şahsen antivir kullanıyorum. gizli ve korunan işletim sistemi dosyalarını açıyorum. gpedit.msc den de flash disklerin otomatik çalışmasını engelliyorum. bu şekilde 2-3 yıldır bir sorunla karşılaşmadım. ve aldığım duyumlara göre de norton 2010 da eskisine göre hiç kasmadan çalışıyormuş, daha denemedim ama.

ilk3r' Alıntı:
Kasersky internet security 2010 yeni versiyonu bilgisayarı hiç yormuyor. Dünde 2 adet 1 yıllık ücretsiz lisans aldım. Benden rahatı yok şimdi ;)
Hocam yüzsüzlük olmazsa rica etsek lisansları bize de gönderir misiniz? :mrgreen: :mrgreen:

ya önceden bu sitede hep paylaşım olurdu? ne olmuş buraya böyle? arama yapıyorum antivirüs indirmek için bulamıyorum ya..Şimdi kimsede Nod 32 nin son versiyonu yokmu? Smart security de olabilir...

yigido03' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
Hocam yüzsüzlük olmazsa rica etsek lisansları bize de gönderir misiniz? :mrgreen: :mrgreen:

Hocam kusura bakmayın şifreleri bilgisayarlara girdim. Sizede verirsem kara listeye girer. Anlayışınıza sığınıyorum. :)

avira antivir (free)+usb disk security
eset'in bulamadı pek çok zararlı dosyayı antivir ile temizledim. daha iyi gibi

tuncay2744' Alıntı:
ya önceden bu sitede hep paylaşım olurdu? ne olmuş buraya böyle? arama yapıyorum antivirüs indirmek için bulamıyorum ya..Şimdi kimsede Nod 32 nin son versiyonu yokmu? Smart security de olabilir...
bilgisayarbilisim.net'in kapanmasını mı yoksa başka forumlardanda bulabileceğin antivirüslerin bu forumda ayağına gelmesini mi tercih edersin hocam? Bu tarz paylaşımlar üyelerinin adı sanı bilinmeyen forumlarda çokta sıkıntı çıakrmayabiliyor. Ama üyelerinin tamamı devlet memuru konumundaki forumlarda taktir edersinizki çok daha fazla dikkat çekiveriyor.

Kaspersky ve Eset SS3ve4 üzerine güvenlik yazılımı tanımıyorum. Kaspersky ve eset karşılaştırmalarımda kasperskyin 10-15 kat daha fazla sistem belleği kullandığını gördüm. Şuan ese44 SS yüklü 3.2000k bellek kullanıyor. Türkçe yama ile en ince ayrıntısına kadar ayar yapabiliyorsunuz.

2009 yılının en ıyısı bagımsız av testtın yaptıgı sonuca gore NORTON bırıncı secıldı ıkıncı kaspersky ucuncu nod 32 secıldı benımde kullandıgım NİS 2010 gercekten cok ıyı cok memnnum denemenızı tavsıye ederım bu arada bu forumdakı ılk mesajım aranıza yenı katıldım herkese mutlu yıllar dılerım

Bence karspersky onu kullanıyorum ve cok memnunum bircok antıvırus programı kullandım ama en ıyısı dıyebılırım

arkadaşlar ben sizlere en güzel ve performans bakımından en iyi virüs yazılımını söylim Ad-Aware Pro 3 kişilik lisans ve 15 ile 18 aylık kullanım süreleri mevcuttur DENEMENİZİ ÖNERİRİM

Geri