2008 Yılı Tüm Türkiye Sınav sonuçları imiş

Kodla Büyü

DuduDillim

Üye
Arkadaşlar bir sitede buldum, ne kadar doğrudur bilmiyorum
Vatandaş bazı kişiler olamayabilir diye yazmış..

Ekli dosyalar

• 2008FormatorSinavi_v2.rar
    124.7 KB · Görüntüleme: 1,586
eksikler var gibi gözüküyor ama çimeninkinden daha kapsamlı nerden eline geçti hocam

Ulah arkadaaaşşş,
bilsem iki yanlış daha yapardım !
Aldık mı başımıza belaaayı ! :mrgreen:

cimenwd' Alıntı:
BENİM PROÇENİN BİTTİĞİNİN RESMİDİR :lol: :lol:

Sıralamam yine değişmiyor rahatlayabilirim. :lol:

bence senin sıralamayı süzmüşler... Eksik çok.. Acaba Müdür yetkiliyiz diye mi bizi yazmamışlar

çimenin listesinde olmayanlar da var
ayrıca ilçelerde yazıyo
sanırım başka yerden alınan veya oluşturulan bi liste
kaynak neresi acaba?

Eksiklik var. Çimenin listesne kendimi ekledim. burda ben ve başka arkadaşlarım yok.

hocam koskoca şanlıurfa ili eksik..

mseken hocam benim kuş senin avatardaki böceği yakalayacam diye ekranı çiziyodu nerdeyse :lol:

Ali hocamin veritabaninda olmayan benim ilceden bir arkadasi bu listede buldum, ama yine benim ilceden olan ve Ali hocanin listede olan bir arkadas bu listede yok. Eksikleri de var fazlalari da. Iki listeyi birlikte dusunmek lazim.

Allah allah nerden buldun ya..:) Bunlar doğru....Ellerine sağlık hocam...Çok güzel oldu...

bazı kişler eksik ama %90 var burda..yine yapmış elemnın birisi söürmüş..resmen..tebrikelr..

karamanda fazla var eksık yok guzel bır lsıte sagolasın

listedeki bazılarının puanları yok. isim var puan yok.artarak sırala dediğimde puanı yüksekler arasında çıkıyor. :shock:

elindeki veritabanı bende olsa bunu da ben yapayım diyecektim ama, ali çimen hocam eksiklerden bahsediyorlar yine iş sana düştü gibi. iki satır kodla iki listeyi birleştirsien önemli bir hayıra daha vesile olacaksın gibime geliyor.

Geri