2008 yılı II. Dönem EBİTEFO Görevlendirme Yazısı

Kodla Büyü
Sonuç: FİYASKO
Hiçbir değişiklikten veya iyileştirmeden bahsedilmiyor. Görevlendirme kriterlerimiz aynı. Herşey yine belirsiz. Bu kadar beklentinin sonunda olacak buydu...
Söylenecek söz bulmak zor...
Herkese hayırlı olur inş.

arkadaşalr bi görev istek formu...yani 1. aşama...
bundan sonra görevlerimiz gelcek 20 255 temmusda yapacağınız görecler gelecek..buda 2. aşama
Birde yönerge çıkacak..buda 3.. aşama..buüçü oldukdan sonra denge tazminatı vs. hakkında yorum yapabiliriz...
şuanda sadece isteklileri almak istiyorrlar görevlerimizle alaklı bnir yazı henüz yok
temmesusun sonuna doğru gelir yazı...

bu yazı neyi ifade ediyoe yen i sınav var mı biz de eğitici olabilir miyiz şimdi. sınava filan girememiştik

DotCom' Alıntı:
bu yazı neyi ifade ediyoe yen i sınav var mı biz de eğitici olabilir miyiz şimdi. sınava filan girememiştik

hayır hocam. Sınava girme şartı, sınavadan 50 alma şartı ve ilde boş yer olma şartı var...

Sonuç yine belirsizlik...Herkes belirsizliklerin giderilmesini beklerken değişen hiçbirşey yok malesef...Üzerinde çalıştıkları yönergeyi görmeden görevlendirmeyi kabul etmenin mantığı nedir?Sanırım şartlar ne olursa olsun ben devam edeceğim diyenler kalacak bundan sonra.Kontenjanların büyük oranda boş kalacağına inanıyorum.
Herkese hayırlı olsun...

bay_zek' Alıntı:
bundan sonra görevlerimiz gelcek 20 255 temmusda yapacağınız görecler gelecek..buda 2. aşama
Birde yönerge çıkacak..buda 3.. aşama..buüçü oldukdan sonra denge tazminatı vs. hakkında yorum yapabiliriz...
şuanda sadece isteklileri almak istiyorrlar görevlerimizle alaklı bnir yazı henüz yok
hocam o zaman temmuz sonuna kadar göreve başlamayacak ve tatil yapabileceğiz mi demek oluyor.yoksa bu süre içinde görev yerinde bulunmamız gerekir mi

gökhankeven' Alıntı:
bay_zek' Alıntı:
hocam o zaman temmuz sonuna kadar göreve başlamayacak ve tatil yapabileceğiz mi demek oluyor.yoksa bu süre içinde görev yerinde bulunmamız gerekir mi

Yok arkadaşım görevlendirmeler valilik oluruyla oluyor. 27 Hazirana kadar da tüm görevlendirmeler yapılıp eğiteke gönderilecek diyor. Eğer valilik oluru yetişmezse eskiler olur çıkana kadar görevlerine devam edecek diyor. Buna göre tatil matil yok. görevi bırakmazsan tabii

raco38' Alıntı:
gökhankeven' Alıntı:
bay_zek' Alıntı:

Yok arkadaşım görevlendirmeler valilik oluruyla oluyor. 27 Hazirana kadar da tüm görevlendirmeler yapılıp eğiteke gönderilecek diyor. Eğer valilik oluru yetişmezse eskiler olur çıkana kadar görevlerine devam edecek diyor. Buna göre tatil matil yok. görevi bırakmazsan tabii
yeni başlayacaklar içinde geçerli mi bu durum.yoksa yeni başlayacaklar görevlendirme yazılarını mı bekliyecekler

Ben başvursamda hiçbir işime yaramayacak. Ağustosta askere gitsen şubatta gelirsin diyorlar oda 5 ay çıkarsa tabi. Bu görevlendirme Aralığın sonunda bitiyor. Hiçbir mantığı yok başvurmamın. Yalnız kafama takıldı ben tam ne zaman gelirim. Bilgisi olan var mı?

belirsizliklerden şikayetçi olan arkadaşların intel öğretmen programına katılmamış veya katılıpta büyük resmi görememiş olduğunu düşünüyorum. inteli almış bir eğitici olarak "belirsizliği hoş karşılamanın" 21. yy becerilerinden biri olduğunu hatırlatmak isterim.
şaka bi yana, bu yazıda yeni görevlendirmelerin nasıl yapılacağı anlatılıyor. beklenen yönerge bu değil anladığım kadarıyla.

neden okul formatörlerini de 1 temmuzdan itibaren görevlendirmiyorlar ki??????
Ben görev istiyorum arkadaş!!!!!!!!!!!! isteyen tatile gidebilir!!!!!!!!!!!!

neden okul formatörlerini de 1 temmuzdan itibaren görevlendirmiyorlar ki??????
Ben görev istiyorum arkadaş!!!!!!!!!!!! isteyen tatile gidebilir!!!!!!!!!!!!

Yönerge bu değil, sadece görevlendirme duyurusu, tamam. Ama biz bu görevi yönergeye göre yapacaksak, yönergeninde beraber açıklanması gerekirdi. Yine yetişmedi. bu gidişle Ocak 2009 a doğru yine aynı tartışmaları yaparız, Ahada buraya yazıyorum :x :x :x

big34' Alıntı:
belirsizliklerden şikayetçi olan arkadaşların intel öğretmen programına katılmamış veya katılıpta büyük resmi görememiş olduğunu düşünüyorum. inteli almış bir eğitici olarak "belirsizliği hoş karşılamanın" 21. yy becerilerinden biri olduğunu hatırlatmak isterim.
şaka bi yana, bu yazıda yeni görevlendirmelerin nasıl yapılacağı anlatılıyor. beklenen yönerge bu değil anladığım kadarıyla.

:+1: :+1: :+1:

okul formatorlukleri eylülde geçerli..ama şimdiden başvurular alınıyor..önceden gecikmeler oluyordu..

Geri