2008 FIAT Linea M-JET Active Nasıl sizce

Kodla Büyü

globalist

Site Gezgini
2008 Linea M-JET Active Nasıl sizce 90 hp
70500 km
sol ön çamurlukta boya var başkada bir sıkıntısı yok nasıl sizce 21.750 TL

orta gelir gurubu için güzel araç bence ama bu linea pek tutulmadı gibi. ortalık fiorino kaynıyo, linea pek yok.

fiorino ile linea arasında ne gibi bağlantı kurdun pek anlamadım hocam. ikiside cok farklı araçlar bunların

gencbora' Alıntı:
fiorino ile linea arasında ne gibi bağlantı kurdun pek anlamadım hocam. ikiside cok farklı araçlar bunların
farklı olurmu hocam? ikisi de 4 teker. :mrgreen: dedimki bu arkadaş linea bakıyosa demekki araca verecek fazla parası yok. elimdeki parayla focusun, astranın, corollanın eskisini alacağıma lineanın yenisini (2-3 yaşında olanını) alayım diye düşünmüştür. fiatın lineası pek tutulmadığından fiorinosunu önermek istedim. bence iyi araç, düşünülebilir.

inceledim çok güsel bir araç alacaksan durma hocam link verebilirsin bir de foto ekle

vaz geçtim hocam arabanın içi maf olmuş sanırsam tücaride kullanılmış gibiydi o yüzden vaz geçtim... Teşekkürler....

Hocam 21 22 bin civarı bir paraya araç alacaksan 2005 2006 focus öneririm yada toyota temiz bulabilirsen.

beskaza' Alıntı:
Hocam 21 22 bin civarı bir paraya araç alacaksan 2005 2006 focus öneririm yada toyota temiz bulabilirsen.

o paraya o model focusu zor bulur bence. ama fiesta bulabilir

alfa-turk' Alıntı:
gencbora' Alıntı:
farklı olurmu hocam? ikisi de 4 teker. :mrgreen: dedimki bu arkadaş linea bakıyosa demekki araca verecek fazla parası yok. elimdeki parayla focusun, astranın, corollanın eskisini alacağıma lineanın yenisini (2-3 yaşında olanını) alayım diye düşünmüştür. fiatın lineası pek tutulmadığından fiorinosunu önermek istedim. bence iyi araç, düşünülebilir.

hocam fiorino ticaridir, her türlü sıkıntı... otobanda bile 90 üstü yasak, alkolu koklasan yasak(0 promil ticarilerde), vergisi yüksek vs. vs..

globalist' Alıntı:
2008 Linea M-JET Active Nasıl sizce 90 hp
70500 km
sol ön çamurlukta boya var başkada bir sıkıntısı yok nasıl sizce 21.750 TL
hocam ben daha yeni araba aldım. Hangi aracı almak istiyorsan kimseye birşey sormadan al. Etraftan tavsiye alayım derken kafan daha çok karışıyor.

20 gün önce fiat linea 1.3 mjet dynamic plus 2. el aldim
cok temizdi
daha önce renault megane 2 ya da accent era düsünüyordum
sunlari söylüyim
20-22 ye alabilecegin en ekonomik, en konforlu ve en güclü ve karizmatik arac linea dir.

hocam lineanın motoru ödüllü bir motor bildiğim kadarı ile ama çok seri bir araba değil bende era var onunla kıyaslayama göre söyledim ama benim arabamın üst sınıfı ve bendekinden kaliteli bir araç aklına yatıyosa düşünmeden al

Geri