2008 EBİTEFO GÖREVLENDİRMELERİ BAŞLADI

Kodla Büyü

vcelik33

Site Gezgini
EBİTEFO GÖREVLENFİRMELERİ BAŞLADI. MERSİN SINAVI KAZANALARI ARAYARAK GÖREV İSTEYENLERDEN DİLEKÇE İSTEDİ

Kayseri'de aynı şekilde, görev isteyenlerden ve istemeyenlerden istememe sebebini belirten dilekçeler istedi.

arkadaslar acil cevaplasabilirmiyiz..

acaba 50 barajı gercekten varmı yoksa benimi kandırdılar...ben 47.882 aldım bana basvuramazsın dediler...

fenil' Alıntı:
arkadaslar acil cevaplasabilirmiyiz..

acaba 50 barajı gercekten varmı yoksa benimi kandırdılar...ben 47.882 aldım bana basvuramazsın dediler...
yok yok 1 nisan şakası yapmışlar baraj filan yok. :)

okusana yazıları öyle br baraj var..varoğlu var ...klasörde 2 tane pdf var fenil hoca..ama hiç belli olmaz burası türkiye

YAV ABİ denizli 'de hiç bir haber yok... nedir buiş. Anlamadım. İl dışı tayin mi istesem.
:?

Yaw bizde bekletiyorlar sebebi de ilçenin birinde benden yüksek puan alan biri olması. E o yüksek almış onun hakkı yeniyormuş. Son güne kadar bekleyelim yeni bir yazı gelmez ise görevlendirme yazarız diyorlar.

Benide çağırdılar bende kabul etmiyorum dilekçesi verdim. Eğer 50 alan kişi sayısı yetersiz ise 50 altındakilerden görevlendirme yapacaklarmış. Mevcut görev isteyen formatörler kalıyor görevde ve aynı il başka ilçeye görev isteyebiliyorsunuz.

Hatay da yarın 50 barajını aşanları tek tek arayıp dilekçelerini isteyecek

valla 50 barajı varsa kadroların yarısı açık kalır. bence de olmaz gibi bizde bir ses seda yok. yada bizim haberimiz yok :)

50 barajı kesinlikle var forumdan indirdiğim iki yazıdada 50 baraşı olacağı şart koşulmuş.altı kesinlikle alınmayacak.boş kalan yerler ise bir formatöre fazladan ilçeverilerek doldurulacak

Kocaeliden de ses seda yok illa kendimiz mi gidip başvurcaz sayın eski formatörler sizden bişiler bilen var mı? :cry:

hocam ALLAH AŞKINA BEN ANLAMDIM BU İŞİ YA MERSİN MEBDE BUNLA İLGİLİ RESMİ HİÇ BİLGİ YOK NASIL ARAYIPTA DİLEKÇE VERMİŞLER BEN NERDEN BİLCEM BENDEN DÜŞÜK PUAN ALMIŞ AMA TORPİLİ BİRİNİ ALMADIKLARINI BU NE ANLAMDIM VALLA ŞİKAYETMİ ETSEK NE SABAHTAN BERİ ARIYOM LİSTEYE ULAŞMAK İÇİN YOK YANİ OKULLARADA LİSTE GÖNDERMEDİLER ANLAMADIM BU İŞİ TELLE OLACAK ŞEYMİ BU YA TELİM KAPALIYSA ARADIKLARINDAA YA VALLA ÇOK SİNİRLENDİM RESMEM DALGA GEÇİYOLAR BİZLERLE

Arkadaşlar Ben mersindeyim beni arayıp başlatmak için dilekçe istediler.Ben henüz karar vermedim dedim. Yarın sabah 9'a kadar karar ver dilekçeni ya istiyorum ya istemiyorum şeklinde ver dediler. Şuan itibariyle karar vermiş değilim. Denge tazminatıda kesilecekmiş. Ve birçok eksileride cabası artıları henüz ağır basmadı... Bakalım sabah ola hayrola...

Yav arkadaşlar bu kadar kasmayın valla kayış atacak.MEB kendine 6 aylık mevsimlik işci arıyor millet birbirine düştü nasıl olacakta bimem ne.Sallayın gitsin Verin dilekçenizi istemiyorum görewlendirme die bozmayın düzeninizi.Arkadaşın biri ne güzel demiş Rakı balık devaaam.Budur

Valla arkadaşlar biz Adıyamanda bugün dilekçeleri verdik. bi oldu bittiye geldi. adamlar iki tane dilekçe hazırlamışlar biri kabul diğeri red için. valla konuyu enine boyuna düşünemeden imzaladık kabul ettik. hayırlısı bindin bi alamete gidoyoz kıyamete...

dahlia_ebrar' Alıntı:
hocam ALLAH AŞKINA BEN ANLAMDIM BU İŞİ YA MERSİN MEBDE BUNLA İLGİLİ RESMİ HİÇ BİLGİ YOK NASIL ARAYIPTA DİLEKÇE VERMİŞLER BEN NERDEN BİLCEM BENDEN DÜŞÜK PUAN ALMIŞ AMA TORPİLİ BİRİNİ ALMADIKLARINI BU NE ANLAMDIM VALLA ŞİKAYETMİ ETSEK NE SABAHTAN BERİ ARIYOM LİSTEYE ULAŞMAK İÇİN YOK YANİ OKULLARADA LİSTE GÖNDERMEDİLER ANLAMADIM BU İŞİ TELLE OLACAK ŞEYMİ BU YA TELİM KAPALIYSA ARADIKLARINDAA YA VALLA ÇOK SİNİRLENDİM RESMEM DALGA GEÇİYOLAR BİZLERLE
İldeyseniz İl koordinatörünü, İlçedeyseniz ilçe koordinatörünü arayın.yardımcı olacaklardır

En ilginç il VAN herhalde çünkü mili eğitim müdürü formatör atamalarında bile önce sınıfına girecek şartı getiriyor. Asli görevini aksatmayacak diye yazı göndermişti.
- Ne aciz öğretmenler varki bunu bile kabul etmişler hafta da 3 saat için gün boyu çalışmayı ama yazık yazık.
Şimdi ise yine ses yok. Bu kez de her halde 3-5 ilçeye 1 görevlendirme yapar sanırım :?:

konya dan haber varmı?
beni aramadıklarına göre ya yeniler içinde 16.olmama rağmen yer bulamadılar, ya da bu adam fizik öğretmeni ne işi var diye iplemediler. yada daha kimseyi aramadılar.
denge tazminatı konusunda ise, benim zaten fizik öğretmeni olarak haftada sadece 10 saat dersim olduğu için yapılacak her türlü kesintinin amortismanı gelecek ekderslerden karşılanacaktır :p :?

valla abiler bende bugun dilekçe verdim
isterlerse ekders hiç vermesinler benim için öğretmenlikten iiyidir
zaten bu işi yapıyodum ilçede
bari adı konulmuş olur
denge tazminatı nasıl olsa bi yerden denkleştirilir :)
bence ....

1 temmuza kadar valilik oluru ile görevlendirmeler yapılacak 1. temmuzdan sonra bakanlık oluruna devredecekmiş. 120 ytl denge tazminatı kesen yerler varmış siz sölemyin dillendirmezseniz kesmiyolarmış.

ağustos ta il içi ile yer değiştirecem nasıl bir yol izlemem gerekir acaba? Görevlendirmeler için

Geri