2006 Haz. Eğitici Bil. Formatör Öğ. Sınav soruları yanıtları

Kodla Büyü

tdemirparmak

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir arkadaş istemişti, el altında olsun kısayol sorularına dikkat:)

Ekli dosyalar

• 17_06_formator_soru_cevaplar.rar
    203.2 KB · Görüntüleme: 1,052
arkadaşlar ofice kısayol falan çıkmayacak boşuna çalışmayın
onlar uzmanlıkta çıkacakmış

Donanım. İşletim Sistemleri XP kurulum ve ayarları ve Temel Network Bilgileri. Konular Bu.

cemal hocam eski kurtlardan olduğunuz belli
ama size bir uyarı yazmıştım umarım okumuşsunuzdur açtığım başlıkta sınav ile ilgili

teşeekkür sayın hocam . acaba şu MEB.gov.tr de bildirilen sınava bizde -okul formatör öğretmenleri - girebiliyor muyuz?

Elin ayağın dert görmesin. Allah tuttuğunu altın, tutamadığını gümüş etsin.

Elin ayağın dert görmesin. Allah tuttuğunu altın, tutamadığını gümüş etsin.

arkadaşlar 2006 daki sorular çok basitti, neredeyse sadece Office sordular ve bu sınavda bence bu kadar kolay soru sormayacaklar
A plus seviyesindeki sorular sadece Office ile sınırlı değil

Arkadaşlar ben şu an sorulara bakıyorum, 30. sorudayım ve 3 tane yanlış soru buldum:

11. Donanm ile işletim sistemi arasında bir arayüz görevi gören yazlım hangisidir?
A) ISDN B) BIOS C) TCP/IP D) DOS

Bu soruda cevap BIOS demiş, bu soruya en uygun cevap donanım sürücüsü olacaktır. Çünkü, programcı arkadaşlar iyi bileceklerdir, işletim sistemi donanımı sürücüler aracılığıyla kullanır.

23. Aadaki ksayollardan hangisi Word’de kullanılamaz?
A) Ctrl+A B) Ctrl+G C) Ctrl+D D) Ctrl+L

Ben denedim (Word 2003) hepsinin de kendine ait görevleri var.

30. Word’de cetvelin görünebilmesi için sayfanın hangi görünümde olması gerekir?
A) Normal B) Web Düzeni C) Sayfa Düzeni D) Anahat

Bunu da denedim ve hem normal hem de sayfa düzeni görünümlerinde yatay cetvel ekranda. Sadece dikey cetvel de değişiklik oluyor.

Eminim devamında da çıkacaktır buna benzer şeyler. Anlaşılan o ki gireceğimiz bu sınav pek de ciddi bir şekilde hazırlanmıyor. :?

Caner hocam bu sefer ciddi sorular çıkacak. tabi yine tartışılır ama. Sorular Cisco dan hazır gelmiş.

Geri