20000tl-25000tl Arası Araba Arıyorum

Kodla Büyü

genctech

Site Gezgini
Arkadaşlar 20000tl ile 25000tl arasında araba arıyorum;yardımcı olabilirseniz çokk sevinirim..Kırşehirliyim Özellikle çevre illere baktım ama kafam çok karışık..Satılık arabası olan varsa buradaki arkadaşlardan almak daha güven verici.

bulentus' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-temiz-masrafsiz-orjinal-2009-model-dizel-getz-mcd-otomotiv-de-196610908/detay
arkadaşımın arabası temizdir...
araba temizmiş lakin dizel ve km'nin motor sınırında oluşu beni hep düşündürür..

hocam anlamı motor rektefiye zamanı geliyordemekbu işlemde çok masraflı bir işlemdir bu yüzden yüksek kilometreli araclardan uzak durun

okanbaris' Alıntı:
hocam anlamı motor rektefiye zamanı geliyordemekbu işlemde çok masraflı bir işlemdir bu yüzden yüksek kilometreli araclardan uzak durun

hocam 100 binde mi rektefiye zamanı için çok erken değil mi? 170 - 200 yapmaz mı en az?

crepis' Alıntı:
Cahilliğimi mazur görün ( km'nin motor sınırında oluşu) ne anlama geliyo anlamadım
hocam dizel motorlarda yüksek km sıkıntı çıkarıyor. bizim arabayı o yüzden satmıştık. yani 5-6 bine kadar masraf çıkar dediler korkmuştuk.. o yüzden öyle dedim.

100 binde motor mu yapılır hocam ne yaptın sen. Taksicilere bi sorun bakalım kaç km gidiyomuş. Bir de sadece km ye aldanmayın. Kullanım da önemli hele dizelde. 60 binde de motoru bitirebilirsiniz. 160 binde saat gibi çalışan motor da vardır. Dizelde turbosuna ve enjektörlerine dikkat edin. 105 bindeki motora bişey olmaz kolay kolay.

20 binde focus 1.6 dizeli yamultanla beraber 400 binde saat gibi çalışan 1.4 dizel fiestayı yanyana gördüm.

Tamamen kullanım tarzi ve düzenli bakım ile alakalı bir durum

400 - 500 bin km biraz abartı olmuş;bi defa Dizellerin TURBOSU bi çok model de en FAZLA 150 -200 binde bir mutlaka değişim istiyor ..ayrıca 500 bin km sadece periyodik bakım masrafı olan dizel motor ben zannetmiyorum ki olsun;varsa hemen marka - model önerisi alayım...illa ki 200 - 250 bin km de motor bi rektifiye isteyecektir...

spider23' Alıntı:
400 - 500 bin km biraz abartı olmuş;bi defa Dizellerin TURBOSU bi çok model de en FAZLA 150 -200 binde bir mutlaka değişim istiyor ..ayrıca 500 bin km sadece periyodik bakım masrafı olan dizel motor ben zannetmiyorum ki olsun;varsa hemen marka - model önerisi alayım...illa ki 200 - 250 bin km de motor bi rektifiye isteyecektir...

yukardaki mesajlarda söylemişler, tamamen kullanıma bağlı bir durum motor ömrü. en son kullanıp sattığım araç focus 2 1.6 tdci idi. 235.000 km de sattım. o km ye kadar baskı balata değişmedi, turbo değişmedi ( turboda en küçük oynama yoktu ), enjektörler değişmedi. araç 2006 modeldi ve halen %90-92 performansı vardı. siz aracınızı önerilen şartlarda kullandığınız sürece çok rahat 400-500 bin yapar bu araçlar. 100 bin km de rektefiye, eskide kalan şeyler artık.

arkadaşlar bende dizel motorun sıkıntısı olduğuna inanırdım 70 binden sonra dizel arabaya bakmazdım . 3-4 ay araba aradım . en sonunda caddy aldım dizel 168 binde haydı hayırlısı diyorum .

hocam focus 2003 gümüş gri sedan var özel mesaj attım 3 hafta sonra satacağım inş. özelliklerine bakarsınız

genctech' Alıntı:
Elantra gls 1.6 2004-2007 nasıl hocalarım?

Hocam elantra kullanması güzel ve oturaklı bir arabadır.Bakımı hesaplıdır, yakıtı güzeldir, donanımı yeterlidir, içide geniştir. Temiz bir tane bulursan rahatlıkla alabilirsin. hyundai içinde o fiyatlardaki admire, era ile kıyaslarsan, onlara on çeker açıkçası.

Bende 2005 focus 1.6 comfort var, çok da memnunum. Temiz bulabilirsen söylediğiniz fiyat aralığında Focus :+1:

Orjinal km ve fazla sahip değiştirmemiş olanını bulursan pejo 307 2006 ve üzeri makyajlı kasadan alabilirsin.ben 2014 eylülde 23500 tl sattım benim aslanı.sağ tarafta boya vardı komple.ama agır kaza değildi.sunroof da vardı.kırmızıydı.125 bindeydi.95 binde turbosu 1000 küsür tl ye değişmişti.motor 110 hp idi.alırsan 90 bg olanını al.110 luklar aşırı güçlü.ve motor ömrü daha az.yedek anahtarı olmayan arabayı alma bence.çünkü pert araçların yedek anahtarını kasko şirketi alır.kaybettim,ben de yedek anahtarsız aldım falan diyenleri elemelisin.ağrı eleşkirtteki stiloya 23 bin verilir bence.daha kötü durumda ve lacivert olanına arkadaşım 22 bin tl saydı.benim bilgilerim bunlar olur,saygılarımla sunarım.

Stilo lar daha ucuz degilmiydi.. km az ama .. 18 civari gidiyordu

istanbul38' Alıntı:
hocam temizliğine ve km sine göre 18-23 arası alınabilir. arka koltukta muzgal ve servis kolu olması bir araba için çok çekici geliyor bana

Hocam laguna II 1.6 privilage tavsiye ederim, 4 yıldır kullanıyorum, sağlamlığıyla,konforuyla, donanımıyla o fiyat aralığında bulabileceğiniz en iyi araba...

istanbul38' Alıntı:
1-2 yıl önceydi hocam o fiyatlar.19 bine aldığını bildiğm arkadaşım.sun rooflu bordo stilosunu ki tüp yok,22 ye kimseye satmıyor.ha 23 e belki satar.birde tüp taktırırsın.ıvır zıvır sana 25 e yaklaşır.stilo güzel araçtır.18 bine artık 2005 hyundai accent admire alırsın ancak.

Geri