20000-25000 arası yakıtı ve masrafı az otomatik vites

Kodla Büyü

umutunyerindeyiz

Site Gezgini
20000-25000 arası yakıtı ve masrafı az otomatik vites araba tavsiyelerinizi alabilir miyim arkadaşlar...
aklımda vw bora, opel corsa, fiat punto, ford fiesta var pek de anlamam arabadan varsa sizin tavsiyeleriniz veya bu arabalar hakkında artısı eksisi neymiş yazarsanız sevinirim

otomatik ve masrafsız dediğin zaman tam otomatik ve japon olması kaçınılmaz.Corolla ya da civic ya da jazz ya da getz araştırınız

ben 2 hafta önce opel corsa 1.4 enhoj tam otamatik vites bir araç aldım 20.000 km de 27.000 tl ye kazasız benzinli..ve performans olarak harika biraz yakıtı fazla oda otamatik vitesin rahatlığı için değer..

mescan' Alıntı:
ben 2 hafta önce opel corsa 1.4 enhoj tam otamatik vites bir araç aldım 20.000 km de 27.000 tl ye kazasız benzinli..ve performans olarak harika biraz yakıtı fazla oda otamatik vitesin rahatlığı için değer..

kaç model?

hayırlı olsun?

umutunyerindeyiz' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar... bir de suzuki citroen gibi markalar nasıldır ne gibi sıkıntılar yaşanabilir?
suzuki de iyidir ama çok tercih edilmez satarken zorlanırsın.citroenin elektronik problemi çok olur malum fransız markalar bozuk yollu ülkelerde daha sorunlu olur.

DotCom' Alıntı:
mescan' Alıntı:

kaç model?

hayırlı olsun?

sağol hocam 2007 model aracım metalik gri

Geri