20 Adımda Etkileşimli Tahta Güvenliği

Kodla Büyü
elinize,
emeğinize sağlık hocam.
çok teşekkürler...

Eindoforat, ağ alt yapısı tamamlandı.

NetSupport, LanSchool ve Deep Freeze Enterprise olmak üzere 3 uzaktan yönetim yazılımı kullanıyorum. Hepsinin birbirine karşı farklı üstünlükleri olduğu için üçü de kurulu.

Lisans kısmıyla ilgili çalışmalarımız halen devam ediyor, sonuç aşamasında :roll:

Teşekkürler.

Arkadaşlar
1)tablet olmayan okullardan net supporta gerek var mı ? Varsa neden ?
2) Yeni geldiğim okulda Deep Freeze yakalanmıs ve doğal olarak özelliğini kaybetmiş. Yeni kurayım mı yoksa Yeni imaj gelecek mi ?
3) Starboard yazılımın değişeceği ve yeni yazılımın geleceği söyleniyor. Bu konu hakkında bilginiz var mı ?

arkadaşlar ilk defa bi liseye gidiyorumda cahilliğime bağışlayın şimdi bu imajı ben çalışan tahtalardan birindenmi alayım yoksa hazır imaj varmı bi yerlerde yoksa vestel servisinden felanmı istemem lazım deepfreeze kurmayı düşünüyordum bu lisans olayı kafamı karıştırdı naapsak

dndd' Alıntı:
arkadaşlar ilk defa bi liseye gidiyorumda cahilliğime bağışlayın şimdi bu imajı ben çalışan tahtalardan birindenmi alayım yoksa hazır imaj varmı bi yerlerde yoksa vestel servisinden felanmı istemem lazım deepfreeze kurmayı düşünüyordum bu lisans olayı kafamı karıştırdı naapsak
Güncel bir imaj yüklü olan tahtalarınızdan birine, tahtalarda yüklü olması gereken bütün programları, e-içerikleri yükleyin, güncellemeleri indirin, gerekli ayarlamalarını da yaptıktan sonra kendi imajınızı kendiniz alın hocam o tahtadan. İlerde imajı yüklediğinizde bilgisayar adı değiştirmek dışında hiçbişey yapmanıza gerek kalmaz artık. 30 dk'da biter işiniz.

win8 kurulu akıllı tahta takıldı, fakat bir türlü karşılama ekranı olmadan açmayı başaramadım.Ne yapmalıyım direkt masaüstü gelsin istiyorum. Yardım arkadaşlar (admin şifresini biliyorum ama bir türlü olmuyor:( )

Geri