20 Adımda Etkileşimli Tahta Güvenliği (GÜNCELLENDİ)

Kodla Büyü
Proxy ayarlarını bulamadım hangisi acaba o
Kullanıcı Yapılandırması → Yönetim Şablonları → Ağ → Ağ bağlantıları → Proxy Ayarlarını Değiştirmeyi Devre Dışı Bırak = Etkin

TeamViewer okulda bağlantı hatasi veriyor. Evdeki pcler arasinda denedim oldu ama okulda baglanmiyor. Sınıf ogretmeniyim.Müdüre hanim bana görev verdi bu sorunu nasil çözebilirim

20ahmet' Alıntı:
TeamViewer okulda bağlantı hatasi veriyor. Evdeki pcler arasinda denedim oldu ama okulda baglanmiyor. Sınıf ogretmeniyim.Müdüre hanim bana görev verdi bu sorunu nasil çözebilirim

Şu anda Ammyy Admin çalışıyor. Ayarlardan yetki verdiğinizde şifre sormadan da otomatik bağlanabiliyorsunuz.

suhabe' Alıntı:
Proxy ayarlarını bulamadım hangisi acaba o
Kullanıcı Yapılandırması → Yönetim Şablonları → Ağ → Ağ bağlantıları → Proxy Ayarlarını Değiştirmeyi Devre Dışı Bırak = Etkin

Gayet açık ve net; daha nasıl anlatabilirim bilemedim...

güzel önlemler ama bazıları şu an için bizde kullanılabilir durumda değil. ama içimden hepsini yapmak geliyor...:)

Helal olsun.Güzel paylaşım. Teşekkürler...
Net support var mi tahtalarda?faz2 yeni geldi bize.net support lisans istiyor diye kurmaya cesaret edemiyordum. Tablet versiyonu da var. Ama o ücretli sanırım. Vsinif su anda ise yaramıyor maalesef. Tablet ve tahta arasında etkileşimli bi program bulamadım. Rootsuz bir çözüm arıyorum

faz1 lerde sorunsuz çalışıyordumda.şimdi okula faz2 ler geldi.sorum şu arkadaşlar;
deepreez patlıyor bazen kendi şifrenle bile deepreze devreye sokamayabiliyoruz.bunun yerine tek bir programla ya da yöntemle tahtaları virüsten nasıl koruruz.ayrıca internetimiz yok.lisanlı antivirüs alma yöntemide olmuyor.

yazıyı hazırlayan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. çok güzel bir paylaşım

Geri